Dobrodošli
Uporabniško ime:

Geslo:


Zapomni se me

[ ]
[ ]
[ ]

Oglasi


Forumi
vozimvolvo.si :: Forumi :: Serije 100 / 200 / 700 / 900 / S90 / V90 / ostali RWD
<< Prejšnja tema | Naslednja tema >>   

V90 Cross Country

Pojdi na stran  1 [2]
Avtor objava
gapi94
29 apr 2022, 09:48
Član #10522
Prijavljen dne: 30 mar 2014, 22:40
Objav: 119
Janko88 je napisal(a): ...

Eh dejte dejte. Volvo je 60 jurjev. Primerjajte ga z mb, bmw, audi. To je primerjava po ceni. In ja nemci so boljsi. Ce hoces drag avto ki je slabsi, zato da jih bo manj na cesti, da se ne bos izpostavljal... To so neki brezvezni razlogi. Volvo je iracionalen nakup. Pika.
Ce hocete slab avto za veliko kesa je pa idealen. Saj pravite da jih vozijo odvetniki, pa duhovnjki... Pac ljudje ki nimajo pojma. Ce ti je vseeno kaj dobis za kes, samo da je malo bolje od konfekcije za 2x ceno... Je to to. Lep pa je in tudi dizajn nekaj steje.
Lexus pa fatamorgana, kot ze receno.


Še enkrat vprašam. A honda CRV je vredna 43k nova? Toyota rav4 Plug -in Hybrid je vredna 60k? Naštej mi dejstva zakaj sta ta 2 avta vredna svoj denar....
Na vrh
Janko88
29 apr 2022, 12:30
Član #22834
Prijavljen dne: 02 maj 2021, 11:41
Objav: 111
Honda crv ima primerno ceno glede konkurence ala peugeot, toyota, vw...
Ima kvalitete, ki so vsem jasne. Honda je imela vedno najboljse masine kar se bencina tice, varcne, mocne, pogruntali so vtec, imeli so 16v ze v devetdesetih. Osnovni sklopi avtabso bili vedno brezhibni in masine so narejene za milijon km. Rocni menjalniki vrhunski, cvt neverjetnonucinkoviti in vzdrzljivi. Serijska oprema honde je po navadi dalec pred konkurenco. To je avto, ki se vozi in menja olje. To je vse. Lahko se nastevam, ampak verjetno ste dobil sliko.
Volvo je cenovno pri nemcih audi, bmw, mb. Ali lahko kdo od vas ljubiteljev volva nasteje 5 lastnosti volva zakaj je boljsi od te konkurence. To ke vprasanje. Pisete pa same nebuloze. Nekdo bi ga imel zato ker meni ni vsec...
Jaz razumem, da so nekateri ljubitelji volva. Ne vem pa zakaj so ljubitelji. Zakaj je volvo boljsi od mb, bmw, lexus...? Jaz opazam da ni. Mogoce se motim, ampak argumentov se nisem slisal. Moje misljenje je da je volvo iracionalen nakup.

[ Uredi 29 apr 2022, 12:35 ]
Na vrh
alfasan
29 apr 2022, 14:28
Član #14691
Prijavljen dne: 22 jun 2018, 10:39
Objav: 246
Nihče ni trdil, da je Volvo boljši od MB, BMW, Audi.
V nekaterih sklopih pa je zagotovo primerljiv.
Je pa cenejši od nemcev.
Ne glej oglaševalnih cen. Relevantne so realizirane cene.
Japonce in Francoze, ki jih naštevas, so pa večinoma drvarnice.
Volvo pri 300.000 km ali pa Francoz. Se ne da primerjati.
Japonc pri 300.000, edino motor se deluje ostalo pa razpade.
Imamo Toyoto rav 20 let staro in 200.000 km. Katastrofa!!!!! Imamo jo edino zato, ker je kratka in visoka, za čez robnik zapeljati. Imeli Mazdo, to je turbo sekret na podlagi mojih izkušenj.
Vsak ima kakšno slabo izkusno, toda tega ne smemo generalizirati.
Kupi kar ti ustreza pa boš zadovoljen. Sam da te ne bo doletela karma, pa ti bo Lexus crknil.



[ Uredi 29 apr 2022, 14:30 ]
Na vrh
Janko88
29 apr 2022, 15:21
Član #22834
Prijavljen dne: 02 maj 2021, 11:41
Objav: 111
Evo. To je to kar sem govoril. Ista cena in ni boljsi. Priznajmo slabsi je. To je tisto o cemer vam govorim. Verjetno je za kupce tule najboljsanlastnost, da cena hitro pade in da ga vozijo ljudje, ki jim na pamet ne pade, da bojo kaj frizirali...
To pac ni razlog v prid avtu. To pove vec o nezanesljivosti in vrednosti.
Japonce pa kar pusti, se pri 300k sele ogreje zadeva. Ce kupis rabljennkrs z neznanon zgodovino in malo servisiranja.... Novega nabavi in bos vozil.

Vseeno pa malo zalostno, da nihce ne ve nasteti 5 prednosti volva.

[ Uredi 29 apr 2022, 15:25 ]
Na vrh
Sverige
29 apr 2022, 16:32
Član #412
Prijavljen dne: 14 jul 2007, 06:18
Objav: 743
Jebe lud zbunjenog!
Pa dopovej zdej veganu, zakaj je pečenka dobra.

[ Uredi 29 apr 2022, 16:34 ]
Na vrh
Sverige
29 apr 2022, 16:42
Član #412
Prijavljen dne: 14 jul 2007, 06:18
Objav: 743
Janko88 je napisal(a): ...

... Vseeno pa malo zalostno, da nihce ne ve nasteti 5 prednosti volva....


Naštetih je bilo več kot 5 prednosti, ampak si v svojem filmu....kot ena histerična najstnica...
Na vrh
Janko88
30 apr 2022, 11:37
Član #22834
Prijavljen dne: 02 maj 2021, 11:41
Objav: 111
Ena izjava je bila da je top kvaliteta in da je kvaliteta boljsa od nemske. To ke pol alfasan zanikal. Niste sposobni napisat 5 kvalitet.
Nobene konkretne stvari. Je klima boljsa od nemcev. Ni. Je masina? Podvozje je kitajsko. Poden. Dizajn je pac karkoli je ze komu vsec.
Niti ene konkretne boljse lastnosti niste sposobni nastet. Ste pa sposobni kritizirat mene. To ni nic. Pogovarjamo se o avtih. In cena kot ke nekdo rekel za vilvo ni nizja od nemcev. Povsem isto je.
Top kvaliteta je kr neki. Ker ne vemo kaj naj bi blo kvalitetno.

[ Uredi 30 apr 2022, 14:14 ]
Na vrh
HitriZajcek
30 apr 2022, 14:30
Član #24435
Prijavljen dne: 28 jan 2022, 20:10
Objav: 29
Janko88 je napisal(a): ...
Vseeno pa malo zalostno, da nihce ne ve nasteti 5 prednosti volva.

Jaz sem primerjal z BMW in MB; Audi je preveč grd, da bi sploh prišel v izbor, enako Lexuss (poleg še dodatnih minusov, kot je premajhen prtljažnik glede na mere vozila in na splošno najslabši vtis, ki ga je pustil Lexus na primerjalnih testih).

Vsaka znamka od tistih v izboru je imela kakšno prednost in slabost (tudi Volvo):

- pri Volvu je velika slabost da na centralni konzoli nima gumbov za klimo (to BMW recimo ima), plusi so pa meni všečen izgled (znotraj najlepši od vseh), da so dejansko na voljo vsi sistemi, katere želim v novem avtu (BLIS, "pametni" aktivni tempomat, gretje volana in vseh sedežev, tekstilni sedeži), pokončno postavljen display na srednji konzoli je precej bolj pregleden pri parkiranju s kamero kakor ležeči, in pa na koncu je pretehtal razumen dobavni rok, ki se je zaradi Ukrajine skrajšal (zaradi odpovedi dobav v Ukrajino/Rusijo predvidevam)
- pri BMW se trenutno ne da dobiti "Drive assistant professional" (torej aktivni tempomat s sistemom za držanje znotraj voznega pasu), podaljšane dobave so zaradi Ukrajine (od tam menda dobavljajo neke kabelčke ...), za isto ceno dobiš motor, ki je skoraj 30% šibkejši, ne da se dobiti tekstilnih sedežev, ne da se dobiti ogrevanih zadnjih sedežev brez doplačila za še dražje usnjene sedeže, kakršnih itak nočem
- pri MB so odkrito že v štartu povedali, da so najdražji, notranji dizajn mi sploh ni všeč (s tistimi okroglimi zračniki me je spomnil na kolegovo "kapelico"), nečesa od ogrevanja (pozabil sem ali je bil volan ali sedeži) se ne da dobiti brez nekega dražjega paketa

Če BMW ne bi imel težav z dobavo različnih sistemov, bi najbrž bila odločitev med njim in Volvom zelo tesna, tako pa ...

Aja pa skupen minus vseh je, da se start-stop sploh ne da več izklopit z dumbom :(
Na vrh
bosty_23
30 apr 2022, 21:35
Član #13746
Prijavljen dne: 18 avg 2016, 20:35
Lokacija: Posavje
Objav: 176
Janko88 je napisal(a): ...

Imam preko 800k km izkusenj na cestah. Doslej sem se vsak avto s preko 300k prodal brezhiben naprej. Pri volvu je zgleda visoko eticno prodati naprej avto ce kaj nagaja. Popraviti pa itak noben nic ne zna ali noce ali bi pa za garancijska popravila colali. Se razlog vec da se znamke clovek izogiba.


Jaz imam preko 2.000.000km izkušenj pa ti takole povem.... Vsak avto je dober če ga dobro vzdržuješ... Meu subaruja.... Pleh zanič, motor nič kaj posebnega... Fiat stilo jtd 537k km brez problema, ko se je naslednjič prodajal je imel 190kkm več, sedaj pitaj boga... Meu audi... Sestavljen ok, pogoni ok, pri 200k km ter 6let je kazal znake rje po podu pod zaščitno plastiko, prejšnji volvo 450k km brez problema, sedaj mam na drugem 200k km zaenkrat špila.... Bmw pa nisem imel, ima pa sorodnik, pa takih problemov z servisi kot z avtom ne želim nobenem... MB... ma sorodnik.... Ne hvala...
Na vrh
JG
30 apr 2022, 21:45
Član #100
Prijavljen dne: 26 nov 2006, 20:27
Lokacija: Gorenjska
Objav: 1349
Ja samo veš to ni dosti, nisi podal fizikalno/kemijske analize za vsaj pet stvari ki jih ima Volvo najboljše. Tako da je pa sedaj seveda jasno, Volvo je “jajc” pač Janko88 je tako rekel in to drži, ob enem je pa podal vsaj pet znanstvenih dokazov zakaj je temu tako:) Jasno je tudi to da so Nemci boljši kar očitno drži ker je “vseznalac” Janko88 tako rekel in za tem postavil piko, pač neverjeten znanstvenik je tale Janko88… … ki se bo pa žal moral vozit kmalu s svojim nemcem z ZF menjalnikom, joj kot da ne bi vedel da se samo enkrat živi.

[ Uredi 30 apr 2022, 22:02 ]
Na vrh
bosty_23
30 apr 2022, 22:06
Član #13746
Prijavljen dne: 18 avg 2016, 20:35
Lokacija: Posavje
Objav: 176
Nobeden avto nima 5 stvari najboljše... vsak ima pomanjklivosti...eni večje, drugi manjše.... kot ljudje...
Na vrh
JG
30 apr 2022, 22:52
Član #100
Prijavljen dne: 26 nov 2006, 20:27
Lokacija: Gorenjska
Objav: 1349
Bravo se popolnoma strinjam
Na vrh
Janko88
02 maj 2022, 16:29
Član #22834
Prijavljen dne: 02 maj 2021, 11:41
Objav: 111
Na volvo se skoncentrirajte pa bo. Zanimalo me je 5 kvalitet, ne 5 najboljsih stvari.
Na vrh
alfasan
02 maj 2022, 18:42
Član #14691
Prijavljen dne: 22 jun 2018, 10:39
Objav: 246
Varnost (pasivna in aktivna)
Zanesljivost (celotnega sklopa)
Dobri motorji z malo napakami (znane serije s povecano porabo olja in težavami z egr, kar so pri večini odpravili pod garancijo)
Ergonomija
Udobje
Zvočna izolacija kabine
Prostornost (določeni modeli)
Kakovostna izdelava interiera
Velika izbira dodatne opreme
Nižja cena od nemških mastodontov
Všečen rahlo konzervativen toda prepoznaven dizajn
Dovolj močni in ne preveč potratni motorji
Dobri menjalniki





[ Uredi 02 maj 2022, 18:44 ]
Na vrh
Volvej
03 maj 2022, 21:08
Član #1127
Prijavljen dne: 05 maj 2009, 13:06
Objav: 1553
- najboj udobni sedeži
- vrhunsko ozvočenje
- prostornost in praktičnost
- vhrunski design (subjektivna stvar)
- nevsakdanjost (ni vsak drugi avto na cesti Volvo)
Na vrh
daikini
03 maj 2022, 22:09
Član #14877
Prijavljen dne: 16 avg 2018, 09:22
Lokacija: Ljubljana
Objav: 139
- Ugleden brand znamke VOLVO (večina ve kaj pomeni in predstavlja ta znamka).
- Nevtralen ugled znamke (ni nastopaški).
- Manj je več (minimalističen pristop in opreme v notranjosti).
- V človeka usmerjen pristop in osredotočenost na varnost.
- Prepoznavnost in uporaba vozil VOLVO praktično v vsakem filmu, seriji, itd,…

Na vrh
Andrei
04 maj 2022, 12:15
Član #838
Prijavljen dne: 05 avg 2008, 18:11
Objav: 475
1. Izjemno udobni sedeži.
2. Mehko usnje (Inscription)
3. Zelo v redu ozvočenje
4. Prostoren in uporaben prtljažnik
5. Soliden motor (D5)
Na vrh
Spletna stran
alfasan
06 maj 2022, 19:46
Član #14691
Prijavljen dne: 22 jun 2018, 10:39
Objav: 246
To je pa več kot 5 kvalitet, ki jih ima Volvo.
Danes se meniva s kolegom in pravi, bejš stran od japonskih jajc.
Pol pa ne vem!
Na vrh
LadoK
05 jul 2022, 15:10
Član #3219
Prijavljen dne: 22 jan 2013, 20:04
Objav: 19
Po takem kot berem se ne splača omenjenega modela kupit ker ima iste probleme kot ostali konkurenti
Na vrh
Janko88
08 jul 2022, 14:55
Član #22834
Prijavljen dne: 02 maj 2021, 11:41
Objav: 111
Jaz razen videza ne morem kaj posebej pohvaliti. Sedezi so menda udobni sele tisti, kjer das se 3 al 4 jurje doplacila. Je pa ergonomija dobra. Nastopaska znamka... To so ene bedarije. Menjalnik je japonski, vsi ga grajajo, ampak je vzdrzljiv. Pol je pa konc. Podvozje je nemsko boljse. Precej boljse. Zvocna zatesnjenost tudi. Lega na cesti sploh. Infotainment je ze malo star. Sicer ni slab, ampak slabsi je od nemcev. Dizajn je dober. Kdor kupuje z ocmi....
Pa malo vecji je kak avto, ceprav ni neke sile.
Enostavno ni tako dober, da bi imel sranje z njim, ce se lahko z japoncem samo vozis in menjas olje. Je pa treba menjat olje pri japoncu. Najboljs na 10k.
Usnje pa poka po sivih. Ce imate se garancijo malo preglejte. kitajska je to.
Ozvocenje je res dobro ze osnovno.
Pa pleh najbbi bil dober kao nsvedskabzima in to. Pleh je pa res slabost japanerjev. Ce ga kak butnes pol se to tezkonzrihta.

[ Uredi 08 jul 2022, 15:04 ]
Na vrh
eugene
09 jul 2022, 20:41
Član #4110
Prijavljen dne: 24 apr 2013, 22:31
Objav: 98
V90 o katetem je govora ni RWD. Kaj nebi to temo premaknili v drugi podforum?

[ Uredi 09 jul 2022, 20:44 ]
Na vrh
scorpio
21 jul 2022, 13:32
Član #1635
Prijavljen dne: 01 maj 2010, 18:10
Objav: 174
Janko88 je napisal(a): ...

Eh dejte dejte. Volvo je 60 jurjev. Primerjajte ga z mb, bmw, audi. To je primerjava po ceni. In ja nemci so boljsi. Ce hoces drag avto ki je slabsi, zato da jih bo manj na cesti, da se ne bos izpostavljal... To so neki brezvezni razlogi. Volvo je iracionalen nakup. Pika.
Ce hocete slab avto za veliko kesa je pa idealen. Saj pravite da jih vozijo odvetniki, pa duhovnjki... Pac ljudje ki nimajo pojma. Ce ti je vseeno kaj dobis za kes, samo da je malo bolje od konfekcije za 2x ceno... Je to to. Lep pa je in tudi dizajn nekaj steje.
Lexus pa fatamorgana, kot ze receno.

Umiri se malo, iz tvojih postov o hvaljenju nemških avtomobilov sklepam da še nisi naredil direktne primerjave z npr MB C klaso in pa Volvotom S60.. V mb vse v notranjosti škripa neglede na vrsto opreme kar v Volvotu nism zasledil. Zadnja klop v Mb je pododobna gasilski iz veselice medtem ko se v Volvotu tudi zadaj zelo lepo sedi (velik sem !79cm). Motorji pa so pri vseh znamkah loterija. V mb je top samo 220 cdi in se pri temu se najdejo napake, vsi ostali dokler delajo so super ko pa se pojavijo težave pa ..... dejstvo je da so danes vsi avtomobli prenasičeni z nepotrebno in nepreverjeno tehnologijo samo da bi ponudili vec kod konkurenca posledicno pa se ravno zaradi tega pojavljajo težave ki nam uporabnikom pijejo živce. Jaz sem imel težave z X5 (2015) in lahko rečem da si BMw nebom nikoli več lastil ampak vseeno ne pluvam po tej znamki. Nekdo se vidi v njem, jaz žal ne več. Meni je Volvo všeč ker je udoben in se v njem odlično počutim. Isti občutem sem imel v MB E klasi vse kar je pod tem razredom me ni prepričalo. je pa dejstvo da vsaka znamka cilja v svojo smer. MB-eleganca, BMW-športnost, AUDI-nekaj vmes in nič prav dobro, VW-brez identitete ker želijo biti povsod..,Volvo tipična skandinavska zadržanost in eleganca ki je ne dojema vsak in prav je tako
Na vrh
HitriZajcek
23 jul 2022, 15:46
Član #24435
Prijavljen dne: 28 jan 2022, 20:10
Objav: 29
Janko88 je napisal(a): ...

Sedezi so menda udobni sele tisti, kjer das se 3 al 4 jurje doplacila.

Ne vem od kje to - jaz sem želel sedeže s tekstilom zaradi neprijetnih izkušenj z usnjenimi (vroči poleti, mrzli pozimi), ki jih ne moreš dobiti s tistimi dodatnimi opcijami. Tako imam pač osnovne (no, "premium tekstil" za razliko od navadnega tekstila, ki ga tudi ponujajo) pa se mi zdijo tako spredaj kot zadaj dovolj udobni. Usnjeni z dodatnimi opcijami, kakršne je imel avto med testno vožnjo, niso bili nič boljši, ne razumem v čem je smisel tistih podaljšanih sedežev ... imam pa 181 cm, torej nekako povprečno dolžino nog, mogoče višjim ljudem tisti podaljšek kaj pomaga?
Na vrh
Janko88
31 jul 2022, 18:08
Član #22834
Prijavljen dne: 02 maj 2021, 11:41
Objav: 111
scorpio je napisal(a): ...

Janko88 je napisal(a): ...

Eh dejte dejte. Volvo je 60 jurjev. Primerjajte ga z mb, bmw, audi. To je primerjava po ceni. In ja nemci so boljsi. Ce hoces drag avto ki je slabsi, zato da jih bo manj na cesti, da se ne bos izpostavljal... To so neki brezvezni razlogi. Volvo je iracionalen nakup. Pika.
Ce hocete slab avto za veliko kesa je pa idealen. Saj pravite da jih vozijo odvetniki, pa duhovnjki... Pac ljudje ki nimajo pojma. Ce ti je vseeno kaj dobis za kes, samo da je malo bolje od konfekcije za 2x ceno... Je to to. Lep pa je in tudi dizajn nekaj steje.
Lexus pa fatamorgana, kot ze receno.

Umiri se malo, iz tvojih postov o hvaljenju nemških avtomobilov sklepam da še nisi naredil direktne primerjave z npr MB C klaso in pa Volvotom S60.. V mb vse v notranjosti škripa neglede na vrsto opreme kar v Volvotu nism zasledil. Zadnja klop v Mb je pododobna gasilski iz veselice medtem ko se v Volvotu tudi zadaj zelo lepo sedi (velik sem !79cm). Motorji pa so pri vseh znamkah loterija. V mb je top samo 220 cdi in se pri temu se najdejo napake, vsi ostali dokler delajo so super ko pa se pojavijo težave pa ..... dejstvo je da so danes vsi avtomobli prenasičeni z nepotrebno in nepreverjeno tehnologijo samo da bi ponudili vec kod konkurenca posledicno pa se ravno zaradi tega pojavljajo težave ki nam uporabnikom pijejo živce. Jaz sem imel težave z X5 (2015) in lahko rečem da si BMw nebom nikoli več lastil ampak vseeno ne pluvam po tej znamki. Nekdo se vidi v njem, jaz žal ne več. Meni je Volvo všeč ker je udoben in se v njem odlično počutim. Isti občutem sem imel v MB E klasi vse kar je pod tem razredom me ni prepričalo. je pa dejstvo da vsaka znamka cilja v svojo smer. MB-eleganca, BMW-športnost, AUDI-nekaj vmes in nič prav dobro, VW-brez identitete ker želijo biti povsod..,Volvo tipična skandinavska zadržanost in eleganca ki je ne dojema vsak in prav je tako



Jaz povem tako kot je. C klasa je mimohod, premajhen avto. Se usedeš noter in bi rad samo ven, tako tesno je. E je pa druga muzika. seveda so težave z njim, tudi z volvom so in bodo, samo bolje se pelješ v mb. Ko sem jaz gledal je bil e 5 jurjev več kot v60. Vreden.
Brez veze je pa mahati z enimi pridevniki in stereotipi. X5 ni prav nič športen. Noben kozolec ni športen. Za športnost rabiš nizko težišče, konje, težo... V60 se pelje dost bolj športno kot x5. Je čisto vseeno kaka znamka je. Notranjost bmw je iz zelo kakovostnih materialov. Je pa grda, staromodna in polno ene plastike v mašini... pa ketne se trgajo, pa roke pokajo.... samo šraufanje..
@zajcek
Sedeži pa ja povsem udobni so in tudi podaljški so zelo uporabni, samo hvalijo pa vsi tiste za 3 jurje al kolk je že doplačila. Tisti so ta mehki.



[ Uredi 31 jul 2022, 18:12 ]
Na vrh
alfasan
02 avg 2022, 13:42
Član #14691
Prijavljen dne: 22 jun 2018, 10:39
Objav: 246
Primerjanje neprimerljivih avtov.
MB C je čist ok avto. 190 cm imam pa mi je ok. Bi ga imel pa mi je bil na žalost predrag.
Šimfanje nekih avtov adhoc je kr neki.
MB E ni namenjen vsakemu. Gre za avto, namenjen "gospodom" in ne zrakomlatcem, zato je tudi na višjem nivoju.
Enako V90.

Ali je avtor teme že kupil avto in katerega?





[ Uredi 02 avg 2022, 13:43 ]
Na vrh
Janko88
02 avg 2022, 15:21
Član #22834
Prijavljen dne: 02 maj 2021, 11:41
Objav: 111
Na zalost mb e najvec kupujejo taksisti in ne gospodje
Je pa dober samo novega je treba vzet.
C klasa pa je premajhna. Lahko vsak proba roko naslonit na okno... Ne bo slo, stebricek napoti. Majhno, utesnjeno...
E je to kjer se mb zacne. Na zalost.

Volvo pa avto za tiste, ki o avtih kaj dosti ne vejo ampak kupujejo z ocmi, se ukvarjajo s stereotipi.... Dosti boljsega za isti denar. Ampak ja ce noces nemskega, in moras zapravit vec denarja kot sosed....
Ce ze ne moremo o avtih govorit brez stereotipov in ostalih bedarij, ki so pogoste med lastniki volvov oz zrakomlatci.. sami iluzije so tukaj. Konkrermega pa nic. Gospodje. Kake bedarije slisis tule, da dol pades.

[ Uredi 02 avg 2022, 15:54 ]
Na vrh
Pojdi na stran  1 [2]

moderatorji: HIŠNIK, volvo5er, alfaromeo, RollingStone, AljAž

Skoči:     Na vrh

Powered by e107 Forum System
Prisotni
Gostov: 52, Članov: 0 ...

največ prisotnih: 1352
(Članov: , Gostov: 1352) v 20.03 - 12:40

Člani: 5972
najnovejši član: Twxqrprob
Dogodki
Ni dogodkov
Anketa

Kdaj in v katerem modelu je Volvo prvič predstavil laminirana stekla?

1972 - 240

1992 - 850

1944 - PV444/544

1986 - 360

Anketa je namenjena samo članom

glasov: 526
Prejšnje ankete