Dobrodošli
Uporabniško ime:

Geslo:


Zapomni se me

[ ]
[ ]
[ ]

Oglasi


Forumi
vozimvolvo.si :: Forumi :: Portal in forum
<< Prejšnja tema | Naslednja tema >>   

Predlog za skritje št. objav

Avtor objava
sportivo
19 dec 2014, 09:45 Predogled tiskanja
Član #4357
Prijavljen dne: 06 maj 2013, 18:45
Lokacija: Ljubljana
Objav: 199
Opažam da nekateri izkoriščajo ta vpogled samo zato da si na berejo v čim krajšem času čimvečje število objav.

Vse lepo in prav če so objave konstruktivne in pametne. Ker pa opažam, da obvjavljajo nekateri samo nekaj na hitro ravno toliko da imajo večje število objav in si tako pridobijo več zvezdic. Forum pa z "spamom" izgublja na kvaliteti.

Pomembno se mi zdi [b]datum oz. letnica [\b]kdaj je bil uporabnik registriran. Tako da že takoj vidiš če je na sveže registriran in kar nekaj piše takoj vidiš da si samo hoče nabirati objave ali pa zvezdice.

Predlagam, da imajo se vedno vsi svoje st. objav in zvezdice samo na osebnem profilu kjer kliknes na osebo. Mogoče se zaradi tega ne bi toliko "smetilo" po forumu za brezveze.


To je samo predlog. Mogoče bi lahko testno probali če bo kaj boljše. Ampak verjetno ne bo zaradi ljudi takih kot smo. Nekateri dobri ko kruh, nekateri pa ...
Na vrh
Simon
19 dec 2014, 11:07
Član #3257
Prijavljen dne: 05 feb 2013, 18:52
Objav: 222
Sploh ne razumem, zakaj bi kdo hotu zbirat to? Kaj maš od tega? Do tvojga posta, se sploh nism zmenu za te zvezdice pa kok objav je nekdo objavu. Če bo zarad tega forum bolš, da se to zbriše, by all means - se strinjam.
Na vrh
Jago J. Jago
19 dec 2014, 15:31
Član #3030
Prijavljen dne: 24 okt 2012, 15:20
Objav: 101
jaz tudi ne. spekuliram pa, da je poriv isti, kot pri zbiranju lajkov na fb. torej obilica casa in bildanje ega.
Na vrh
Tex
19 dec 2014, 17:27
Član #10542
Prijavljen dne: 31 mar 2014, 21:24
Lokacija: Ljubljana
Objav: 455
Mater ste eni čudaki ?! Pa kaj vam je ?
Kje za vraga dobiš idejo o številu objav in zvezdicah !hahaha, pri takem postu najprej pomislim, na to, da je pisec posta najbolj obremenjen s tem sam !
Groza,ne mi rečt,da še FB uporabljate oz tam "lajkate" tuje objave, ali pa še huje svoje !

Moje mnenje je,
VSI, ki se z idejo strinjate nakažite VOLVO KLUBU po 100eur, "Sportivo" ti pa kot Idejni vodja, pa daj 200eur, in moderatorji bodo tvojo idejo vzeli v razmislek in jo sprovedli, z denarjem, pa si bodo poplačali trud in porabljene ure !

lp.T

PS: a je kje polna luna, da vas tako goni ?
Na vrh
sportivo
19 dec 2014, 21:38
Član #4357
Prijavljen dne: 06 maj 2013, 18:45
Lokacija: Ljubljana
Objav: 199


Če si mislil mene naj ti takoj na začetku povem da sem leto dni več na tem forumu kot ti in se mi ne gre za nabijanje postov v prazno. Jaz jih imam trenutno 69 ti pa 200 več ki si jih nabral od letos marca.


Da ne govorim da sem te pred kratkim opazil copy paste enake objave v dve razlicni temi. Kaj je to drugega kot spam in nabijanja postov za brezveze. Mogoče ti tega ne izkoriščas vem pa da nekateri to že na drugih forumih počno in se jim zdi da so tako bolj pomembni in mogoče bližje da bodo povelicani v moderatorje. Čeprav meni se zdi to velika bedarija in tudi ne vidim smisla.

V resnici se pa dela samo slaba preglednost foruma z posti kot so; samo da se nekaj objavi in smeti.

[ Uredi 19 dec 2014, 21:40 ]
Na vrh
Tex
20 dec 2014, 09:08
Član #10542
Prijavljen dne: 31 mar 2014, 21:24
Lokacija: Ljubljana
Objav: 455
heh, poglej, kaj ima vezo koliko časa si na forumu, koliko objav si napisal,koliko zvezdic imaš ? ( po teh komentarjih mi deluje,da je tebi tole zelo pomembno, po drugi strani, kot pišeš, imaš res malo objav in zato te ne razumem ? )
Poglejva drugače, morda si se registriral na forum, in napišeš post le kadar kaj potrebuješ ;) zato imaš malo postov, in zato ne pripomoreš nič bolj k kvaliteti foruma ;)
Morda pa daješ samo konstruktivne odgovore na resne probleme in imaš zopet malo postov ?
Ne vem, mislim, da je nekje vmes, pa vseeno.

Moje objave naj te ne skrbijo, niso nabijanje številk, sploh ne vem, kdo dobi tako idejo ?
Pač, vedno imam odprt internet in velikokrat počim gor kako bedarijo. Če bo kdo rabil pomoč mu bom že svetoval, če bo potrebno in če bom vedel.
Merilo,da sem na forumu pol leta, je tudi bedarija, mi pa volvo ni tuj...

kar se moje CP objave tiče, se ti zdi, da sem jo dal v res pomembno temo ? Se ti zdi,da se je zaradi tega podrl forum, ali pa je celo smiselna v obeh temah ?

Da je nekdo dobi pravice moderatorja, na številu postov, je pa še večja bedarija,
res je poznam nekoga, ki se je spustil v to na ravno tak način, ampak to ne pije vode in takoj je nastalo sranje. Še enkrat, kapo dol moderatorjem, da se jim s tem sploh,da ukvarjati ! ( razumem recimo na motosvetu, kjer so plačani za to )

Morda je res kak post kje preveč, vendar, če je v pravi temi, ni moteč...
Bolj moteče je, da se za vsak drek odpira nova tema in še to v napačnem delu.

Sploh pa upam, da bodo moderatorji te brezpredmetne teme izbrisali brez opozoril in ne vem česa še...
lp.T



[ Uredi 20 dec 2014, 09:09 ]
Na vrh

moderatorji: HIŠNIK, volvo5er, alfaromeo, RollingStone, AljAž

Skoči:     Na vrh

Powered by e107 Forum System
Prisotni
Gostov: 71, Članov: 0 ...

največ prisotnih: 1352
(Članov: , Gostov: 1352) v 20.03 - 12:40

Člani: 5975
najnovejši član: Dmhskcrob
Dogodki
Ni dogodkov
Anketa

Kdaj in v katerem modelu je Volvo prvič predstavil laminirana stekla?

1972 - 240

1992 - 850

1944 - PV444/544

1986 - 360

Anketa je namenjena samo članom

glasov: 526
Prejšnje ankete