Dobrodošli
Uporabniško ime:

Geslo:


Zapomni se me

[ ]
[ ]
[ ]

Oglasi
http://www.vozimvolvo.si/

Forumi
vozimvolvo.si :: Forumi :: Okrepčevalnica
<< Prejšnja tema | Naslednja tema >>   

OFF TopiC II.

Pojdi na stran  1 2 3 ... 22 [23] 24 ... 72 73 74
Avtor objava
JG
21 okt 2008, 20:06
Član #100
Prijavljen dne: 26 nov 2006, 20:27
Lokacija: Gorenjska
Objav: 1349
Glede na to, da sem sam začel s tem nadomestnimi vozili, bom (svoj del) zaključil takole.
Povedal sem, da imajo na Audi Slovenija prakso, da ljudje, ki pripeljejo vozila z vrha ponudbe na servis, postrežejo z boljšimi (bolj opremljenimi) nadomestnimi vozili. Razlog naj bi se skrival v tem, da na ta načim prodajo (letno) kar nekaj avtomobilov. Npr. pripelje gospod A8 3.0TDI na servis se odpelje na poslovna potovanja, sestanke,... z A8 4.2TDI in zgodi se, da taisti gospod vzame 4.2TDI, pusti jim pa 3.0TDI. To mi je povedal znanec, ki dela tam (seveda pa nisem šel zadeve preverjati).
Sam nisem nikjer rekel, da mora servis nuditi nadomestne avtomobile v rangu servisiranih avtomobilov.
In če še zaključim, če nekdo pripelje avto za 100.000 eur na servis se meni osebno (zelo poudarjam, osebno) ne zdi primerno, da se mu nudi avto kot nadomestno vozilo za 10.000. Konec koncev lastniki avtov za 100.000 eur niso ravno navadna raja in v kolikor delujejo poslovno (razni sestanki, pogajanja itd) avto tudi nekaj pomeni. Nenazadnje tudi sam delam podobno in do določenih poslovnih partnerjev se enostavno ne bom pripeljal z Puntom, ker se ne morem.
Kakor koli obrnemo veliko ljudi gleda na avto kot statusni simbol tako doma kot po svetu.

Še to, ko sem bil dijak sem delal za podjetje Saxonia (okolica Tržiča), ki je bila proglašena za regijsko Gazelo (ne vem točno katerega leta)
Sem takrat vprašal direktorja, zakaj vozi zamo MB in ne kako drugo nemško znamko. Pa mi je odvrnil, da v Nemčiji se pripelješ z Audi-jem ko sklepaš posel za 10.000 DEM, z Bmw-jem ko sklepaš posle za 100.000DEM in MB ko sklepaš za 1.000.000DEM.
Povsod (no mogče ne ravno povsod, povečini pa), ko se boste pripeljali na poslovni sestanek, vas bodo pogledali s čim ste se pripeljali.

[ Uredi 21 okt 2008, 20:14 ]
Na vrh
sebaveh
21 okt 2008, 23:57
Član #91
Prijavljen dne: 22 nov 2006, 19:08
Lokacija: Slovenska Bistrica
Objav: 1249
JG je napisal(a): ...

...Nenazadnje tudi sam delam podobno in do določenih poslovnih partnerjev se enostavno ne bom pripeljal z Puntom, ker se ne morem.
...
Sem takrat vprašal direktorja, zakaj vozi zamo MB in ne kako drugo nemško znamko. Pa mi je odvrnil, da v Nemčiji se pripelješ z Audi-jem ko sklepaš posel za 10.000 DEM, z Bmw-jem ko sklepaš posle za 100.000DEM in MB ko sklepaš za 1.000.000DEM.
Povsod (no mogče ne ravno povsod, povečini pa), ko se boste pripeljali na poslovni sestanek, vas bodo pogledali s čim ste se pripeljali.


Ok, priznam da tega ne bom nikoli prav razumel. Pravzaprav, se mi zdi kratkomalo butasto. Pomoje je bolj važno kaj se pri takih poslih zmeniš, vse ostalo je samo nujno zlo.
Mogoče bo krivo to da živim po kmečki (vinogradniški) logiki, ampak nič hudega. Debate o tem bi bile spet predolge...
Na vrh
Spletna stran
RollingStone
22 okt 2008, 05:22
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 12:12
Objav: 1965
JG je napisal(a): ...

Nenazadnje tudi sam delam podobno in do določenih poslovnih partnerjev se enostavno ne bom pripeljal z Puntom, ker se ne morem.
.....

Še to, ko sem bil dijak sem delal za podjetje Saxonia (okolica Tržiča), ki je bila proglašena za regijsko Gazelo (ne vem točno katerega leta)
Sem takrat vprašal direktorja, zakaj vozi zamo MB in ne kako drugo nemško znamko. Pa mi je odvrnil, da v Nemčiji se pripelješ z Audi-jem ko sklepaš posel za 10.000 DEM, z Bmw-jem ko sklepaš posle za 100.000DEM in MB ko sklepaš za 1.000.000DEM.
Povsod (no mogče ne ravno povsod, povečini pa), ko se boste pripeljali na poslovni sestanek, vas bodo pogledali s čim ste se pripeljali.


Točno ta odstavek tudi meni pade v oči. Avto v poslovnem svetu pomeni veliko samo, če si nerazgledano tele, ki je prišlo do stolčka po čisti sreči. Vozit se moraš z avtom, ki ti je vseč, ne glede na to, kaj si drugi mislijo o tebi.

Če se ne motim, si ti zavarovalniški agent. Kar pomeni, da niti ni važno, s čim se voziš. Nenazadnje poznam kar nekaj zavarovalniških agentov, ki jim gre uredu, vozijo se pa s starimi gajbami.

Glede zadnjega odstavka o avtih in sklepanju poslov za xxx DEM/EUR....:

Ne vem, zakaj bi bil MB kaj več statusnega simbola kot naprimer BMW? Sicer pa, tisti, ki sklepajo posle za male denarce, vozijo to. Tisti, ki sklepajo posle za velike denarje, imajo Rolls Royce in lastnega šoferja. Pa je avto še vedno največkrat v garaži, ker se največkrat vozijo s privatnim letalom. Torej je ves ta mit o statusnem simbolu le en kup ...........


Kot sem že napisal: Vozi se s takim avtom, ki je tebi všeč, ne s takim, ki je všeč drugim. Konec koncev lahko posle sklepaš tudi, če se tja pripelješ s katro. Samo za to rabiš še ˝big cahones˝, ki ti v poslovnem svetu tako ali tako pridejo prav.



[ Uredi 22 okt 2008, 05:25 ]
Na vrh
AljAž
22 okt 2008, 08:58
Prijavljen dne: 20 nov 2006, 09:44
Lokacija: nM
Objav: 3767
Kera zahojena miselnost (natančnejši odgovor popoldne:) ko zaključim z "miljonskimi posli" =)
Na vrh
alfaromeo
22 okt 2008, 09:49
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:59
Objav: 3866
Samo ne se skergat.

Če se ljudje špilajo nek statusni simbol z avtomobilom in to počnejo z Bmw7, A8, VW. so zgrešili na celi črti, ker se vozijo v komericalnih "jajcih", da si ravno stanejo 100+k€. Zato obstajajo maseratti quatroporte, rollsroyce, jaguar XJ, ..... in ostale znake, ki imajo za vsem skupaj nekaj "tistega", kar nekateri zastopijo in so zmožni dojeti, nekateri pa ne.

Anyway --> volvo for life
Na vrh
Kelvan
22 okt 2008, 10:08
Član #796
Prijavljen dne: 25 jun 2008, 16:12
Objav: 470
ko sem stricu povedal, da sem zamenjal mojega starega s70 za v70, me je preseneceno pogledal in vprasal "a ni Volvo ze mal out?"
Sem ga tako grdo pogledal, da je hitro zamenjal temo, in se se sedaj ne upa naceti teme o avtomobilih

PS
vozi passata
Na vrh
Spletna stran
Stiffler
22 okt 2008, 11:14
Član #345
Prijavljen dne: 25 maj 2007, 09:48
Lokacija: Frogiland
Objav: 374
Fantje in dekleta vi ste usi staromodni posli se sklepajo preko računalnikou...

Konec koncov pa obstajajo veliko bolša vozila od jaguarja, maseratija,...
npr. FH 16 660

Primerjava z ostalimi vozili:
100+k€
660KM
3100 Nm navora
16,1-litrski dizelski motor
in pa kar prostoren rezervar za gorivo


[ Uredi 22 okt 2008, 11:16 ]
Na vrh
RollingStone
22 okt 2008, 11:44
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 12:12
Objav: 1965
alfaromeo je napisal(a): ...

Samo ne se skergat.

Če se ljudje špilajo nek statusni simbol z avtomobilom in to počnejo z Bmw7, A8, VW. so zgrešili na celi črti, ker se vozijo v komericalnih "jajcih", da si ravno stanejo 100+k€. Zato obstajajo maseratti quatroporte, rollsroyce, jaguar XJ, ..... in ostale znake, ki imajo za vsem skupaj nekaj "tistega", kar nekateri zastopijo in so zmožni dojeti, nekateri pa ne.

Anyway --> volvo for life



Se podpišem.


Stiffler je napisal(a): ...

in pa kar prostoren rezervar za gorivo



Hja, samo moraš kredit vzet če ga hočeš do vrha napolnit. 1180 litrov je že kar veliko denarja.
Na vrh
Volvo. 4 life
22 okt 2008, 12:45
Član #384
Prijavljen dne: 22 jun 2007, 17:09
Objav: 3327
No, da vsaj jest eno rečem za JG-ja Vrjetno noben od nas, oz. od vas zgoraj, ki ste podali komentarje, niste v taki službi, oz. v takem položaju, da bi poznali " ta sistem ", zato vrjetno JE pomembno s kakim avtom se pripelješ in ne moremo rečt da ni. Je pa tudi res, da JG vozi Volvo, tako da neke baš dobre posle ne more sklepat in se je že v štartu odrekel boljši plači, kajne

Je pa seveda od posameznika odvisno kakšno službo si izbere in kak avto bo vozil in ali mu je pomemben status ali. Če mene osebno postaviš v neko firmo, oz. na neko delovno mesto in mi daš, ponudiš, oz. zahtevaš, da vozim nemški avto, službo takoj zapustim, oz. dam odpoved, tudi če sem v firmi zadovoljen, oz. prejemam dobro plačilo!!

Nekej bi pa dodal pri bencin Vs dizel. Zame je oz. bi bilo bolj pomembno s kako mašino se kdo " pripelje ", če ti prideš z nevem BMW 558 dizel, si zame p***, če maš dnar, mej j*** pa si kup bencinarja, ne pa z nekimi xy?%$#?#%& vsotami €€€ na banki, pol se pa z dizlom pripeljat


Poanta ni v avtih, ampak v karakterju

[ Uredi 22 okt 2008, 18:44 ]
Na vrh
Terminator
22 okt 2008, 14:46
Član #74
Prijavljen dne: 18 nov 2006, 18:29
Lokacija: Ljubljana
Objav: 2980
sam če bi imel nevem kakšno službo oz. položaj, bi še vedno imel mojo V40 (razen če bi dobil tako ki jo hočem), razlika bi bila le v tem, da bi imel 100% notri T4 (al pa kej več )
Na vrh
AljAž
22 okt 2008, 17:49
Prijavljen dne: 20 nov 2006, 09:44
Lokacija: nM
Objav: 3767
JG je napisal(a): ...

...
In če še zaključim, če nekdo pripelje avto za 100.000 eur na servis se meni osebno (zelo poudarjam, osebno) ne zdi primerno, da se mu nudi avto kot nadomestno vozilo za 10.000. Konec koncev lastniki avtov za 100.000 eur niso ravno navadna raja in v kolikor delujejo poslovno (razni sestanki, pogajanja itd) avto tudi nekaj pomeni. Nenazadnje tudi sam delam podobno in do določenih poslovnih partnerjev se enostavno ne bom pripeljal z Puntom, ker se ne morem.
Kakor koli obrnemo veliko ljudi gleda na avto kot statusni simbol tako doma kot po svetu.

Še to, ko sem bil dijak sem delal za podjetje Saxonia (okolica Tržiča), ki je bila proglašena za regijsko Gazelo (ne vem točno katerega leta)
Sem takrat vprašal direktorja, zakaj vozi zamo MB in ne kako drugo nemško znamko. Pa mi je odvrnil, da v Nemčiji se pripelješ z Audi-jem ko sklepaš posel za 10.000 DEM, z Bmw-jem ko sklepaš posle za 100.000DEM in MB ko sklepaš za 1.000.000DEM.
Povsod (no mogče ne ravno povsod, povečini pa), ko se boste pripeljali na poslovni sestanek, vas bodo pogledali s čim ste se pripeljali.


Da še sam dodam piskrček, na to temo bi sicer lahko spisal roman.

Mogoče ta "poslovni bonton" velja ali pa bolje, je veljal v Nemčiji, čisto možno je samo medijski konstrukt, ki v sodobni družbi ne more obstati. Pri nas, manj kot 20let po socializmu pa še manj!
Dobro poznam precej ljudi, ki sklepajo milj. posle pa se ne vozijo v 100.000€ vrednih avtomobilih(nekateri pač), kaj šele da bi dajali pomen temu, kaj vozijo njihovi poslovni partnerji. Koliko pa si vreden v njihovih očeh je pomembno od tega, kaj boš na sestanku povedal in ne s čim si se pripeljal. Mislim, da je prej slabo kot dobro, če se pripelješ z bahaško dragim avtomobilom, nenazadnje si ga moral nekako prislužiti. Z malo posploševanja velja rek da, bolj kot si bogat, več je revežev okoli tebe na katerih služiš...

Statusni pomen avtomobila je pri nas prerasel čez vse meje, zato avto ni več odraz tega kar si, ampak tega kar hočeš izpasti. In v tem je srž problema. Odraz tega, kar si, pa je stanje avtomobila-čistoča, vzdrževanost. V tem smislu pomeni nekako toliko kot čista/raztrgana obleka na sestanku.

Kakorkoli, dokler bo pri nas stanje tako, da lastniki avtomobilov vrednih 20.000€ sklepajo miljonske posle, tisti ki se vozijo v MB S klasi pa ne plačujejo računov, ta "poslovni bonton" pomeni le slab izgovor (rabim drag avto) oz. dobro pohvalo (mam hud biznis). Za vsem tem pa se ponavadi skriva problem do 10ih cm.

Volvo.4Life je napisal(a): ...

...
Nekej bi pa dodal pri bencin Vs dizel. Zame je oz. bi bilo bolj pomembno s kako mašino se kdo " pripelje ", če ti prideš z nevem BMW 558 dizel, si zame p***, če maš dnar, mej j*** pa si kup bencinarja, ne pa z nekimi xy?%$#?#%& vsotami €€€ na banki, pol se pa z dizlom pripeljat
...

Potem piši tam.
Sicer pa res veleumna izjava.
(če te nebi poznal bi rekel, da si v OŠ obstal)



[ Uredi 22 okt 2008, 18:48 ]
Na vrh
RollingStone
22 okt 2008, 19:29
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 12:12
Objav: 1965
AljAž je napisal(a): ...


Mogoče ta "poslovni bonton" velja ali pa bolje, je veljal v Nemčiji, čisto možno je samo medijski konstrukt, ki v sodobni družbi ne more obstati. Pri nas, manj kot 20let po socializmu pa še manj!
Dobro poznam precej ljudi, ki sklepajo milj. posle pa se ne vozijo v 100.000€ vrednih avtomobilih(nekateri pač), kaj šele da bi dajali pomen temu, kaj vozijo njihovi poslovni partnerji. Koliko pa si vreden v njihovih očeh je pomembno od tega, kaj boš na sestanku povedal in ne s čim si se pripeljal. Mislim, da je prej slabo kot dobro, če se pripelješ z bahaško dragim avtomobilom, nenazadnje si ga moral nekako prislužiti. Z malo posploševanja velja rek da, bolj kot si bogat, več je revežev okoli tebe na katerih služiš...

Statusni pomen avtomobila je pri nas prerasel čez vse meje, zato avto ni več odraz tega kar si, ampak tega kar hočeš izpasti. In v tem je srž problema. Odraz tega, kar si, pa je stanje avtomobila-čistoča, vzdrževanost. V tem smislu pomeni nekako toliko kot čista/raztrgana obleka na sestanku.

Kakorkoli, dokler bo pri nas stanje tako, da lastniki avtomobilov vrednih 20.000€ sklepajo miljonske posle, tisti ki se vozijo v MB S klasi pa ne plačujejo računov, ta "poslovni bonton" pomeni le slab izgovor (rabim drag avto) oz. dobro pohvalo (mam hud biznis). Za vsem tem pa se ponavadi skriva problem do 10ih cm.

Volvo.4Life je napisal(a): ...

...
Nekej bi pa dodal pri bencin Vs dizel. Zame je oz. bi bilo bolj pomembno s kako mašino se kdo " pripelje ", če ti prideš z nevem BMW 558 dizel, si zame p***, če maš dnar, mej j*** pa si kup bencinarja, ne pa z nekimi xy?%$#?#%& vsotami €€€ na banki, pol se pa z dizlom pripeljat
...

Potem piši tam.
Sicer pa res veleumna izjava.
(če te nebi poznal bi rekel, da si v OŠ obstal)




No, imava podobno mnenje. Le, da si ti uporabil več ˝milijonskih˝ besed.

No, dejstvo je, da pri meni ta imidž, katerega odraz je po logiki nekaterih avto, ne pomeni popolnoma nič. Je pa res, da veliko ljudem to veliko pomeni. Sam pa bi načeloma bolj občudoval nekoga, ki se pripelje v stari gajbi. Ampak dejstvo je, da za to, da bova biznis izpeljala, mora nekaj naredit, pokazat nekaj znanja in entuziazma,.... Če se pripelje s takim avtom, ki populaciji pomeni nek statusni simbol, še ne pomeni, da je sposoben narediti biznis, še manj pa, da bi ga za neko nalogo vzel na podlagi avta.


Jaka: glede dizlel vs. bencin: Si že pomislil, da marsikomu bolj odgovarjajo vozne karakteristike dizla? Če se vozi z dizlom, še ne pomeni, da špara. Konec koncev močnejši dizli pokurijo približno enako, kot primerljivi bencinci. Dizel pa je nenazadnje še dražji kot bencin. Nekaterim ljudem pač bolj odgovarja dizel. Pri določenih avtomobilih oziroma za določene naloge pa so dizli celo neprimerljivo boljši. Naprimer terenski avto z bencinskim motorjem je isto, kot NASCAR z dizelskim motorjem. Ravno tako je dizel v veliki prednosti pri vleki prikolice, pa še bi lahko našteval.

Lep dan.
Na vrh
noj
22 okt 2008, 21:10
Član #46
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 21:01
Lokacija: Arja Vas
Objav: 855
AljAž je napisal(a): ...

JG je napisal(a): ...

...
In če še zaključim, če nekdo pripelje avto za 100.000 eur na servis se meni osebno (zelo poudarjam, osebno) ne zdi primerno, da se mu nudi avto kot nadomestno vozilo za 10.000. Konec koncev lastniki avtov za 100.000 eur niso ravno navadna raja in v kolikor delujejo poslovno (razni sestanki, pogajanja itd) avto tudi nekaj pomeni. Nenazadnje tudi sam delam podobno in do določenih poslovnih partnerjev se enostavno ne bom pripeljal z Puntom, ker se ne morem.
Kakor koli obrnemo veliko ljudi gleda na avto kot statusni simbol tako doma kot po svetu.

Še to, ko sem bil dijak sem delal za podjetje Saxonia (okolica Tržiča), ki je bila proglašena za regijsko Gazelo (ne vem točno katerega leta)
Sem takrat vprašal direktorja, zakaj vozi zamo MB in ne kako drugo nemško znamko. Pa mi je odvrnil, da v Nemčiji se pripelješ z Audi-jem ko sklepaš posel za 10.000 DEM, z Bmw-jem ko sklepaš posle za 100.000DEM in MB ko sklepaš za 1.000.000DEM.
Povsod (no mogče ne ravno povsod, povečini pa), ko se boste pripeljali na poslovni sestanek, vas bodo pogledali s čim ste se pripeljali.


Da še sam dodam piskrček, na to temo bi sicer lahko spisal roman.

Mogoče ta "poslovni bonton" velja ali pa bolje, je veljal v Nemčiji, čisto možno je samo medijski konstrukt, ki v sodobni družbi ne more obstati. Pri nas, manj kot 20let po socializmu pa še manj!
Dobro poznam precej ljudi, ki sklepajo milj. posle pa se ne vozijo v 100.000€ vrednih avtomobilih(nekateri pač), kaj šele da bi dajali pomen temu, kaj vozijo njihovi poslovni partnerji. Koliko pa si vreden v njihovih očeh je pomembno od tega, kaj boš na sestanku povedal in ne s čim si se pripeljal. Mislim, da je prej slabo kot dobro, če se pripelješ z bahaško dragim avtomobilom, nenazadnje si ga moral nekako prislužiti. Z malo posploševanja velja rek da, bolj kot si bogat, več je revežev okoli tebe na katerih služiš...

Statusni pomen avtomobila je pri nas prerasel čez vse meje, zato avto ni več odraz tega kar si, ampak tega kar hočeš izpasti. In v tem je srž problema. Odraz tega, kar si, pa je stanje avtomobila-čistoča, vzdrževanost. V tem smislu pomeni nekako toliko kot čista/raztrgana obleka na sestanku.

Kakorkoli, dokler bo pri nas stanje tako, da lastniki avtomobilov vrednih 20.000€ sklepajo miljonske posle, tisti ki se vozijo v MB S klasi pa ne plačujejo računov, ta "poslovni bonton" pomeni le slab izgovor (rabim drag avto) oz. dobro pohvalo (mam hud biznis). Za vsem tem pa se ponavadi skriva problem do 10ih cm.

Volvo.4Life je napisal(a): ...

...
Nekej bi pa dodal pri bencin Vs dizel. Zame je oz. bi bilo bolj pomembno s kako mašino se kdo " pripelje ", če ti prideš z nevem BMW 558 dizel, si zame p***, če maš dnar, mej j*** pa si kup bencinarja, ne pa z nekimi xy?%$#?#%& vsotami €€€ na banki, pol se pa z dizlom pripeljat
...

Potem piši tam.
Sicer pa res veleumna izjava.
(če te nebi poznal bi rekel, da si v OŠ obstal)




Bravo, Aljaž! Končno eden z nekaj pameti v glavi.

p.s.: ostalim pa veliko uspeha pri 'velikih biznis'. Nujno pa kupit prej mercedesa, če že ne rolls-royce.

Lep dan, Jan
Na vrh
Volvo. 4 life
22 okt 2008, 22:30
Član #384
Prijavljen dne: 22 jun 2007, 17:09
Objav: 3327
AljAž je napisal(a): ...

...
Sicer pa res veleumna izjava.
(če te nebi poznal bi rekel, da si v OŠ obstal)





Ne razumem tvoje skrbi glede moje izobrazbe! Če se nekdo " poln keša " pripelje na sestanek z BMW serije 5, pod havbo ropotajoč dizl, na zunaj pa M5 look

Ne štekam

p.s. Tako ali tako sem pa to temo omenil zgolj v " nerealnih " okoličšinah, kjer bi imel tako službo in bi se obremenjeval s čim se vozim. Do takrat v real world, vozim Volvo in se ne sekiram




[ Uredi 23 okt 2008, 07:19 ]
Na vrh
RollingStone
22 okt 2008, 23:01
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 12:12
Objav: 1965
So mu pač všeč kola z navorom. Ni nič za razumet.

Sicer pa, naj vozi kar hoče. Zaradi mene lahko vozi apollo 13, na podlagi tega nima nobenih privilegijev glede posla.
Na vrh
lupen
24 okt 2008, 18:34
Član #160
Prijavljen dne: 09 jan 2007, 04:36
Objav: 383
S60R-Ocean Race je napisal(a): ...

Če se kdo interesra za nakup mojega S60 D5 2004 Geartronic ga prodajam za 15.000eur. Oprema Summum+ Za ceno se še da pogodit.

Kaj jee ta ocean Racer še med nami ali je odstopil z foruma?
Na vrh
Volvo. 4 life
24 okt 2008, 18:38
Član #384
Prijavljen dne: 22 jun 2007, 17:09
Objav: 3327
lupen je napisal(a): ...


Kaj jee ta ocean Racer še med nami ali je odstopil z foruma?


Zamenjal vozilo = zamenjal forum
Na vrh
sebaveh
24 okt 2008, 19:23
Član #91
Prijavljen dne: 22 nov 2006, 19:08
Lokacija: Slovenska Bistrica
Objav: 1249
Pa telefon tudi ali kaj? Kličem pa kličem, pa nedosegljiv...

Zadnji obisk: Wednesday 08 October 2008 - 23:22:25
( 2 tednov, 1 dan, 20 ur, 2 minut, 38 sekund pred )

Zgleda kot da še pride kdaj malo pogledat?

[ Uredi 24 okt 2008, 19:26 ]
Na vrh
Spletna stran
Beastmaster
24 okt 2008, 20:22
Član #111
Prijavljen dne: 02 dec 2006, 09:23
Objav: 1307
sebaveh je napisal(a): ...

Pa telefon tudi ali kaj? Kličem pa kličem, pa nedosegljiv...

Zadnji obisk: Wednesday 08 October 2008 - 23:22:25
( 2 tednov, 1 dan, 20 ur, 2 minut, 38 sekund pred )

Zgleda kot da še pride kdaj malo pogledat?

Pojdi na Hrvaški volvo forum, menim da boš imel tam več sreče....
Na vrh
Damijan
26 okt 2008, 16:08
Član #30
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 09:33
Lokacija: Preshgain
Objav: 1932
Ekola, malo na hitro!

Če kdo rabi kake dele za svoj cegu, sem malo kruzal po naših avtoodpadih.
Tale ima nekaj modelov serije 400, avtoodpad Garbas ima na vhodu čisto celo 850-ko prve serije srebrne barve, Avtoodpad Vrhovec, Vir pri Domžalah ima na vhodu črno 480-ko ES.
Zmaga je pa Avtotransporti Kastelec, ki ima na lokaciji IMV celo limuzino serije 700, karavana serije 200, 400-tke, kompletnega S90, spredaj karamboliran interier pa fantastičen, bež barve,... Kaki majhni kosi so vsi gratis, za večje kose so pa cene čisto sindikalne. Se pa izplača iti pogledat k njim, saj se najde tudi cegle drugih serij!
Na vrh
RollingStone
26 okt 2008, 16:28
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 12:12
Objav: 1965
Hvala Damijan. Mislim, da bom šel v kratkem malce pogledat na IMV....
Na vrh
Stiffler
01 nov 2008, 17:45
Član #345
Prijavljen dne: 25 maj 2007, 09:48
Lokacija: Frogiland
Objav: 374
(za tiste, ki še neveste)

http://www.avto.net/beta.asp

Za moj okus bolj pregledno.

[ Uredi 01 nov 2008, 17:46 ]
Na vrh
Stiffler
01 nov 2008, 22:03
Član #345
Prijavljen dne: 25 maj 2007, 09:48
Lokacija: Frogiland
Objav: 374
V filmu Najboljši učitelj, kateri je bil ravnokar na kanalu A sta bila 2 volva eden je bil XC70 ph1 in pa.... star karavan rdeče barve morda kdo ve oznako???
Na vrh
RollingStone
02 nov 2008, 09:51
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 12:12
Objav: 1965
245. Ko je pisalo ˝3 leta kasneje˝, pa je že zamenjal za XC70 , samo ne phI ampak phII.

Drugače pa si poglejte film College (2008). Bel volvo 745. Pa itak je kar vredu komedija.
Na vrh
Stiffler
02 nov 2008, 12:18
Član #345
Prijavljen dne: 25 maj 2007, 09:48
Lokacija: Frogiland
Objav: 374
Hvala za odgovor RS, pa pa zaj... ph2 je

drugače pa tale film

http://www.youtube.com/watch?v=Z7SVv07J9iQ&eurl=http://www.partis.si/torrent/podrobno/38742

...res ni slab

[ Uredi 02 nov 2008, 12:19 ]
Na vrh
RollingStone
02 nov 2008, 13:49
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 12:12
Objav: 1965
Jp. Bel 745 z neoriginal feltnami in napisom ˝pussy˝ je res zmaga.


Na vrh
sebaveh
02 nov 2008, 14:28
Član #91
Prijavljen dne: 22 nov 2006, 19:08
Lokacija: Slovenska Bistrica
Objav: 1249
Škoda mi je bilo tistega, iz filma Conair, kateremu je nek zapornik priletel na streho..
Na vrh
Spletna stran
Mihc V50 T5
02 nov 2008, 17:35
Član #403
Prijavljen dne: 06 jul 2007, 14:15
Lokacija: Podsmreka ( Dobrova-Polhov Gradec)
Objav: 725
Če občasno gledate TV pa kakšne zane serije ali pa filme Ameriške izvedbe boste opazil da so povsod volvoti zraven.
Npr.:Dr.House(S60 T5 ph.II), razočarane gospodinje(XC70 ph.I, C70 ph.II) in še in še pa se trenutno nemorem spomnit.
Na vrh
lupen
02 nov 2008, 22:01
Član #160
Prijavljen dne: 09 jan 2007, 04:36
Objav: 383
V USA,so vsi 2.0.in potem dalje,nema dizla tam
Na vrh
lupen
02 nov 2008, 22:03
Član #160
Prijavljen dne: 09 jan 2007, 04:36
Objav: 383
Damijan je napisal(a): ...

Ekola, malo na hitro!

Če kdo rabi kake dele za svoj cegu, sem malo kruzal po naših avtoodpadih.
Tale ima nekaj modelov serije 400, avtoodpad Garbas ima na vhodu čisto celo 850-ko prve serije srebrne barve, Avtoodpad Vrhovec, Vir pri Domžalah ima na vhodu črno 480-ko ES.
Zmaga je pa Avtotransporti Kastelec, ki ima na lokaciji IMV celo limuzino serije 700, karavana serije 200, 400-tke, kompletnega S90, spredaj karamboliran interier pa fantastičen, bež barve,... Kaki majhni kosi so vsi gratis, za večje kose so pa cene čisto sindikalne. Se pa izplača iti pogledat k njim, saj se najde tudi cegle drugih serij!

DAMJAN,a imaš tudi Lancio?
Na vrh
lupen
02 nov 2008, 22:18
Član #160
Prijavljen dne: 09 jan 2007, 04:36
Objav: 383
RollingStone je napisal(a): ...

So mu pač všeč kola z navorom. Ni nič za razumet.

Sicer pa, naj vozi kar hoče. Zaradi mene lahko vozi apollo 13, na podlagi tega nima nobenih privilegijev glede posla.

Ko ste že omenili mojo slovenščino,kaj pa pomeni vaša beseda...kola...?vi
Na vrh
Pojdi na stran  1 2 3 ... 22 [23] 24 ... 72 73 74

moderatorji: HIŠNIK, volvo5er, alfaromeo, RollingStone, AljAž

Skoči:     Na vrh

Powered by e107 Forum System
Prisotni
Gostov: 54, Članov: 0 ...

največ prisotnih: 1352
(Članov: , Gostov: 1352) v 20.03 - 12:40

Člani: 5983
najnovejši član: Wllkeirob
Dogodki
Ni dogodkov
Anketa

Kdaj in v katerem modelu je Volvo prvič predstavil laminirana stekla?

1972 - 240

1992 - 850

1944 - PV444/544

1986 - 360

Anketa je namenjena samo članom

glasov: 526
Prejšnje ankete