Dobrodošli
Uporabniško ime:

Geslo:


Zapomni se me

[ ]
[ ]
[ ]

Oglasi
http://www.vozimvolvo.si/

Forumi
vozimvolvo.si :: Forumi :: Mali oglasi
<< Prejšnja tema | Naslednja tema >>   

I: S80 T6

Avtor objava
janci
07 jul 2008, 22:30 Predogled tiskanja
Član #807
Prijavljen dne: 07 jul 2008, 22:24
Objav: 1
Sem nova na forumu in bi rad vaše mnenje...
Kupujem rabljenega s80 T6...
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2166459
menda je predhodni lastnik uporabnik tega foruma in ni imel avtomobila vec kot 6 mesecev,zato me zanima če je z avtomobilom kaj narobe,ker nocem dati za avto 7000 eu in da mi bo potem vec stal na servisu kot na cesti ????

lepo prosim ce mi lahko kaj svetujete...


Na vrh
bvogri
07 jul 2008, 23:18
Član #36
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 13:08
Lokacija: Ljubljana
Objav: 1574
Jah če se že odločaš za ta avto vedi da poceni nebo.... že poraba goriva zaradi dokaj zastarelega motorja in 4 gangerja nebo prav nizka

Je pa res da če iščeš udoben in zmogljiv avto je tole prava stvar... če iščeš športnost boš zelo razočarana.

Tak avto je imel bivši forumaš @S60 Ocean Race... če pa je njegov pa nevem ... verjetno. Mislim pa da je kar dobro skrbel za tole stvarco.

Dober nakup ti želim. P.S. kateri so favoriti pri tvoji izbiri???
Na vrh
alfaromeo
08 jul 2008, 09:49
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:59
Objav: 3866
Pozdravljen.

V kolikor je predhodni lastnik forumaš, boš težko izvedel zakaj ga je prodal ? "Model" menja avtombile kar pogosto. V kakšnem stanju je, ne vem in tudi noben ne ve, še najmanj pa autoprepordajalec. Mislim pa da boš ti že najmanj 3. ali celo 4. lastnik. .


Zgolj v razmislek. Zakaj avtomobil menjati po 6 mesecih uporabe, več možnosti:

1. Je sicer oh in sploh avtomobil, ki se ga lastnik nikakor ni navadil in mu pač ni pisan na kožo;

2. Je sicer super avtomobil, samo ima preveliko porabo in posledično prevelike stroške normalnega vzdrževanja;

3. Ali je z avtombilom nekaj narobe in je vanj potrebno vložiti nekaj denarja in se mu s tem "ne da" več ukvarjati.

Skratka, tako kot vsakem nakupu rabljenega vozila je tudi nakup dotičnega povezan z določenim tveganjem - rizikom. Če ne moreš spati, ga pojdi pogledat in poglej kaj ima od servisen knjige servisnih računov, koliko je zanana zgodovina. Bi pa naj bil ta avtomobil servisiran na Dumidi.

Pošlji prodjalcu mail ali še bolje da ga pokličeš in prosiš, da ti pove/posreduje podatke, kot so: zadnja reg. št. in številko prometnega dovoljenja da lahko na netu ugotoviš število lastnikov
in številko šasije nato pokličeš na dumido in jih prosiš za zgodovino avtombila.

lp in srečen nakup
Na vrh
RollingStone
08 jul 2008, 10:05
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 12:12
Objav: 1965
To JE avto bivšega forumaša. Zadevo sem si imel možnost podrobno ogledati in stestirati.... Sicer je od tega preteklo kar nekaj vode, pa vseeno.... Avto je bil takrat v zelo dobrem stanju, kar se tiče ohranjenosti, in ima vso opremo. Kaj so delali s tem avtom kasneje pa ne vem....

Aha, avto je bil baje servisiran na dumidi že od začetka, tako, da bodo tam vedeli kaj več povedati. Ti boš 3. lastnik.
Na vrh
AljAž
08 jul 2008, 12:38
Prijavljen dne: 20 nov 2006, 09:44
Lokacija: nM
Objav: 3767
Video posnetek dotičnega avtomobila pri norenju po avtocesti, ko je bil v lasti predvidoma zadnjega lastnika. Vidi se nek rdeč trikotnik....?##SANITISED## width="425" height="344">##SANITISED## src="http://www.youtube.com/v/8yhEQd5uK30&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344">##SANITISED##>##SANITISED##>debata o tem: http://www.vkh.hr/forum/viewtopic.php?t=1918

[ Uredi 08 jul 2008, 18:03 ]
Na vrh

moderatorji: HIŠNIK, volvo5er, alfaromeo, RollingStone, AljAž

Skoči:     Na vrh

Powered by e107 Forum System
Prisotni
Gostov: 67, Članov: 0 ...

največ prisotnih: 1352
(Članov: , Gostov: 1352) v 20.03 - 12:40

Člani: 5981
najnovejši član: Bobbikedge
Dogodki
Ni dogodkov
Anketa

Kdaj in v katerem modelu je Volvo prvič predstavil laminirana stekla?

1972 - 240

1992 - 850

1944 - PV444/544

1986 - 360

Anketa je namenjena samo članom

glasov: 526
Prejšnje ankete