Dobrodošli
Uporabniško ime:

Geslo:


Zapomni se me

[ ]
[ ]
[ ]

Oglasi


Forumi
vozimvolvo.si :: Forumi :: Moj VOLVO
<< Prejšnja tema | Naslednja tema >>   

S70 T-5 - Kraljevi Konzul

Pojdi na stran  1 [2] 3 4 5
Avtor objava
mrv
07 apr 2014, 16:57
Član #1416
Prijavljen dne: 15 dec 2009, 22:09
Lokacija: poetovio
Objav: 1234
alfaromeo je napisal(a): ...

Vso srečo.




Malo se orientiram na cenah 850 t-5.
Konzula sem plačal 900€ z opisom kot v prvem postu. stabilizatorje sem menjal, vilice pa so mi ostale.
Zgubo je težko da naredim dokler motor laufa. Le velik servis je zelo priporočljiv trenutno ki pa nvm če bom ga sploh delal, verjetno ja.

Za Vajtsnejka pa sem dal 6000€ in pot, 1200km v eno smer pa 90€ uvozne takse leta 2009 pa že nekaj vložil nanj.

Jaz z veseljem vozim 2.3 motor ne pa neki italianski približek. Tudi ne zbijam kilometrine na lastnih avtih.

Definicija sreče pa je tudi zelo obsežna in individualna na posameznika







[ Uredi 08 apr 2014, 15:31 ]
Na vrh
mrv
08 apr 2014, 16:30
Član #1416
Prijavljen dne: 15 dec 2009, 22:09
Lokacija: poetovio
Objav: 1234
alfaromeo je napisal(a): ...

Vso srečo.



kaj pa si ti z tem naredil ?

http://vozimvolvo.si/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?60447.0#post_60669


se ti zdi to optimistična cena za 3 leta nazaj no AWD R V70 ki niti slike ni ?



[ Uredi 08 apr 2014, 16:32 ]
Na vrh
mrv
09 apr 2014, 16:18
Član #1416
Prijavljen dne: 15 dec 2009, 22:09
Lokacija: poetovio
Objav: 1234
Kolk vidim ima Konzul montirano KINUGAWA Actuator (Wastegate), z tem da odpira kao na 0.5 bar tlaka že.
Se mi splača premestit Wastegate Ventil na Vajtsnejka na novo turbino 18T ?



Polek tega sem še menjal predal na sopotnikovi strani. Enostavno sem ga Konzuli vzel in ga dal Vajtsnejku ki sem mu navigacijo odstranil.
Menjal sem še pepelnik pa vžigalnik za cigarete ;)




Bolj očuvane stvari grejo v V70R AWD če se keri sprašuje zakaj to delam


Še ena od spredaj ki še je ni bilo



Brisalce za žaromete je v tem primeru sponzoriral Vajtsnejk, saj jih Konzul ni imel ker jih je sneg odlomil je reko prejšni lastnik.



[ Uredi 09 apr 2014, 19:21 ]
Na vrh
alfaromeo
10 apr 2014, 09:22
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:59
Objav: 3866
vajtsnejk je napisal(a): ...

Bolj očuvane stvari grejo v V70R AWD če se keri sprašuje zakaj to delam

In potem boš na pol preževečeno vozilo prodajal nemcem, nizozemcem kot vrhunsko vozilo....


Si se mogoče vprašal, kako to da so določeni deli v tvoji vajtsnejki bolj izrabljeni kot v konzulu, ki ima več kilometrov ??!
Na vrh
mrv
10 apr 2014, 10:16
Član #1416
Prijavljen dne: 15 dec 2009, 22:09
Lokacija: poetovio
Objav: 1234
alfaromeo je napisal(a): ...

vajtsnejk je napisal(a): ...

Bolj očuvane stvari grejo v V70R AWD če se keri sprašuje zakaj to delam

In potem boš na pol preževečeno vozilo prodajal nemcem, nizozemcem kot vrhunsko vozilo....


Si se mogoče vprašal, kako to da so določeni deli v tvoji vajtsnejki bolj izrabljeni kot v konzulu, ki ima več kilometrov ??!



Ja ker eni nimajo takega fetiša na čuvanje notranjosti kot povprečni Hondaš. V Vajtnejku se je kar kadilo, v Konzuli očitno ne, saj vidiš kake dele sem menjal. Pepelnik ko stiskuješ gor da se odpira, tisti vžigalnik za cigarete. Sensori gibanja ki jih Vajtsnejk ni imel, predal ki ga ni imel, pač kaj se da brez večjega posega menjat.

Še zmeraj je Konzul daleč od "prezvečenega" vozila kot marski katera 850ka tukaj.

To so deli ki niso lih vezani na kilometre se ti ne zdi ? Konzul je tudi večkrat bil na švedskem verjetno službeno.To pomeni da se par ur voziš v eno smer kaj je isto oz boljše kot da se celi mesec na šiht vozis 10km. Not v avto, ven, not pa ven intervali pa maš očuvano notranjost.
Pa noben ni pisal nič da bom jim prodal Konzula kot vrhunsko.
Saj se bo po slikah vidlo da je kar očuvan, vsaj sedeži, ostalo pa bom tak dopisal.
Po želji še detailne slike pošiljam vsakem ki ima zanimanje.

Če pa ti misliš da ma Vajtsnejk več kilometrov pa se mi malo smiliš. Lahko ti dam šasijo si preveriš kaj misliš. Mam še papire prejšnega lastnika zadnjih let ko je hodil na tehnični v nemčiji kjer so tudi kilometri navedeni.

Pa mislim si kar zakaj me to sprašuješ, verjetno sam veš ;)

Nevem kaj delaš take primerjave saj pa sam veš da avto lahko sfukaš že pri nizki kilometrini. Obstajajo tudi globinska čiščenja . To se ponavadi naredi ko hočes kilometre skrit.

Tud če v končni fazi dobim samo 1000€ za Konzula bom zadovoljen ker še je zmeraj bolje kot bilo kaka 850ka za to ceno in niti toliko nisem dal.

Z tem da sem tak že omenil da mam ponudbo 1500€ iz nemčije.

Jaz računam na takega kupca ki bo Konzula kupil in ga potem itk predelal.
Notranjost spraznil in vozilo imel samo za Drag race in slične podvige, meni je tak vseeno.




[ Uredi 10 apr 2014, 10:20 ]
Na vrh
alfaromeo
10 apr 2014, 10:56
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:59
Objav: 3866
Verjetno službeno ni bil nikoli na švedskem. Diplomat se vsede na letalo ...

Drugače pa no hard feelings...

Važno da uživaš... in mi s teboj
Na vrh
mrv
10 apr 2014, 11:21
Član #1416
Prijavljen dne: 15 dec 2009, 22:09
Lokacija: poetovio
Objav: 1234
alfaromeo je napisal(a): ...

Verjetno službeno ni bil nikoli na švedskem. Diplomat se vsede na letalo ...

Drugače pa no hard feelings...

Važno da uživaš... in mi s teboj



Majkemi, in ti boš garantiral oz. dal roko v ogenj da se avto ni peljal na švedsko ?
Veš da obstaja razlika met CC in CD diplomati ?

Ti le išči mekane hruške pa dihaj ta vaš močvirski zrak in se zabavaj. Saj je smeh zelo zdrav. Če te dobro entertainam mi lahko vsaj ob priliki kako pivo plačaš al pa kupiš kaki avtodel pri meni ;)




[ Uredi 10 apr 2014, 11:23 ]
Na vrh
gorgh
10 apr 2014, 11:45
Član #3073
Prijavljen dne: 14 nov 2012, 18:04
Lokacija: Škofja Loka
Objav: 758
Kje rastejo te nore gobe k jih vi jeste, da pol tko lepo šerate to ljubezen en do drugega po celmu forumu
Na vrh
mrv
10 apr 2014, 13:55
Član #1416
Prijavljen dne: 15 dec 2009, 22:09
Lokacija: poetovio
Objav: 1234
gorgh je napisal(a): ...

Kje rastejo te nore gobe k jih vi jeste, da pol tko lepo šerate to ljubezen en do drugega po celmu forumu


Saj pa se imamo radi ali ne ?


Pa nore gobe lahko tu naročiš ;) http://marlek.com/ Rastejo potem kam jih nastaviš.




Z alfaromeo vam demonstrirama slovenski narodni šport no. 1 hehe

[ Uredi 10 apr 2014, 14:06 ]
Na vrh
alfaromeo
10 apr 2014, 15:20
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:59
Objav: 3866
vajtsnejk je napisal(a): ...

Z tem da sem tak že omenil da mam ponudbo 1500€ iz nemčije.


Pa kaj še čakaš ? Prodaj čim prej.

Če misliš da sem ti fouš, dveh turbo volvakov si se zmotil.


[ Uredi 10 apr 2014, 15:21 ]
Na vrh
mrv
10 apr 2014, 16:19
Član #1416
Prijavljen dne: 15 dec 2009, 22:09
Lokacija: poetovio
Objav: 1234
alfaromeo je napisal(a): ...

vajtsnejk je napisal(a): ...

Z tem da sem tak že omenil da mam ponudbo 1500€ iz nemčije.


Pa kaj še čakaš ? Prodaj čim prej.

Če misliš da sem ti fouš, dveh turbo volvakov si se zmotil.





Glej Aljaž, moje ime je Rene, nisem pa francoz, sem v nemčiji gor rasto in trenutno še imam le slovenski pasoš ;)

Ob priliki te želim spoznat, da si lahko sam naredim sliko tvoje osebnosti, kot ti seveda tudi moje.

Nevem zakaj mi pišeš take, določene stvari za moje pojme zelo otročje. Mislim kaj čakam z avtom naj ga prodam za 1500€ , halo.
Kaj misliš da si zmišlujem ali prilagajam stvari ? Nisem še uspel vse naret kaj sem mislil preden ga prodam.Mam še polek službo in 3 hčerke ki je trenutno noro z njimi. Pa prejemam minimalo od države da nes mislo da 1000€ na mesec zarad otrokov dobim to so sanje. (lahko sicer dobiš tak znesek ampak ga moreš vrnit potem ;)


Se te nem skočo takoj ob prvi ponudbi če ti pravim da me zanima koliko je interesa sploh na tujem trgi za taki stroj.
Sem samo rekjo en mi je ponudil 1500€ in to je to.

Oglas sem imel na www.Volvopower.de ampak sem ga odstranil ker bom ga drugač napisal ob priliki, hkrati ko avto gre na net.
Na volvopower je tudi prejšni lastnik mojega V70R AWD kje se tudi vse da prebrat. Tam sem tudi kupil hand made reverse pipe kit in še par drugih stvari ampak ne sodelujem toliko kot tukaj. (Mogoče si pa ti glih želiš obratno)

Nisem reko da si mi fauš, sprašujem se le zakaj vsi tak ohoho hvalite te 850ke pa nabijate cene, potem pa se meni norca delate ker sem dal 900€ za Konzula z kar fantastično zgodovino ? Zakaj pa noben od vas ljubiteljev Volvo vozil ga ni kupil ? Vam je blo pre daleč do Slovenj Gradca ? Jaz sem se zmenil z prodajalcom direkt prek SMSov, potem sma se klicala in mi je vozilo dostavil na Ptuj. Še nek drobiž sem si moral sposodit da sn ga kupo.

Šla sma na prepis potem pa sem ga ko gospoda nazaj peljal v Radlje zadnja tura na zadnjem sedežu. Niti jaz nisem vozil ampak sem bretranca zaposlil da pelje Konzula jaz sem sedel polek ;)


Zdaj pa je kaj je nikol nebo Konzul več takšni kot je bil nekoč, zato bi ga moral nekdo drug kupit.

Pa vidim da vsaj veš kaj je slovenski narodni šport no. 1 ;) Te že bo kaj na tem





[ Uredi 10 apr 2014, 16:20 ]
Na vrh
alfaromeo
10 apr 2014, 21:13
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:59
Objav: 3866
Kupil si odličen avto zgolj v primeru, da bi ga sam vozil do konca konzulovih dni. Preprodaja omenjenega vozila se meni osebno ne zdi, ker dvomim, da boš veliko ali sploh kaj zaslužil. OK dobil si nekaj "novih" kosov za črnega vajtsnejka .
Vseeno, ti želim da se ti tvoj račun s prodajo konzula izide tebi v prid.

In upam, da nas boš tudi v bodoče obveščal o tvojih volvo dogodivščinah

Za pir pa ni problema. Enkrat se bomo že ujeli
Na vrh
mrv
11 apr 2014, 07:36
Član #1416
Prijavljen dne: 15 dec 2009, 22:09
Lokacija: poetovio
Objav: 1234
Volvo. 4 life je napisal(a): ...

Super! Edino kar manjka je zadnji spojler. Če te zanima, ga imam s štop lampo. Je v rdeči barvi, vendar potreben ličanja. Kar pridno objavljaj projekt, tako kot do sedaj


vem za novega še ne lakiranega za 70€, samo nima 3 zavorne luči. Pa se mi zdi brez spoilera tak malo drugačen.


alfaromeo je napisal(a): ...

Kupil si odličen avto zgolj v primeru, da bi ga sam vozil do konca konzulovih dni. Preprodaja omenjenega vozila se meni osebno ne zdi, ker dvomim, da boš veliko ali sploh kaj zaslužil. OK dobil si nekaj "novih" kosov za črnega vajtsnejka .
Vseeno, ti želim da se ti tvoj račun s prodajo konzula izide tebi v prid.

In upam, da nas boš tudi v bodoče obveščal o tvojih volvo dogodivščinah

Za pir pa ni problema. Enkrat se bomo že ujeli


Jaz nikol nisem imel namena Konzula vozit do konc njegovih dni. Keri je ta namen imel bi ga lahko sam kupil saj je iz moje strani v štartu bil le za donator in test določenih kosov namenjen.
Vendar sem kar hitro preštimal da je avto več sposoben kot le donator delov.
Da je to skoraj edinstveni primerek slovenske zgodovine (Če upoštevamo Živko Pregl kot 12let lastnika) si nisem jaz izbiral, tudi nisem pred nakupom vedel. V oglasu je le pisalo da je mnogo računov zdraven. Jaz sem tudi komaj četrti dan po nakupi pogledal ime na računih in jo zgooglal.Po mojem se ga je tak bolje znebit vozila da še mi avta ne zasežejo za kakšne dokaze saj je Živko bivši prvi mož Mercatorja bil vpleten v raznorazne korupcijske afere . Zato tudi razumem zakaj se je okoli 3 zavorne luči odlepil strop oz je pripravljen z ježekom.
Tudi kolko sem prebral da je on ma koncu bil zastrupljen al kak tak da se mogoče niti ni varno v avti gibat oz bivat.

In da še vas malo entertainam vam povem kako sem sploh po kakšnem naključju ki sploh ne obstaja oz sreči prišel do Konzula.

Začelo se je z tem da sem želel od Volharta kupit Volvo 480 Turbo za pot v službo in malo špilanja ker mi je njihova oblika zmeraj bila legendarna, "Schneewitchensarg" style pa zadnja klop je zakon. Vendar je takrat avto bil izposojen na ogled al kak in ni bil možen nakup. Potem ko je volhart javil da je Volvo končno na voljo sem žal že kupil drugo vozilo BMW 318 TI compact kar lepi letnik 95 še stari motor 1.8 140ps tudi z zanimivo zgodovino. Avto sem vozil več kot pol leta isto na šiht, določene dele zamenjal in ga nato prodal prek BMW foruma si je dečko prišel iz Nove Gorice btw. na Ptuj po avto, ki sem mu ga tudi kar ugodno dal. Istočasno z prodajo BMWja sem že imel ena 2 mesca prej dogovorjeno da bom kupil Omego B 2000 letnik 2.2 bencinar z xenonom raznorazno opremo za 500€, vendar poškodovan od toče.
No Omego ki poznam mehanika ki jo je all the time šraufal na original servisu in ji nič ne manjka razen izp. kolektor počen klasika opel pravi da je lastnik zmeraj "cincal"po cesti da je avto len, ampak mi je za ta motor vseeno bil absolutno pre švoh in sem se ga htel znebit že po par dnevih pa ga dam na avto.net.

Omega ni bla pol ure na avto.netu dobim SMS če menjam za Volvo S70 in si mislim wtf ?

Potem grem pogledat oglas in mi je tip ponujal bivši S70 od uporabnika PP iz Slovenske Bistricem ki tudi ima zadaj spoiler, ceno na netu je imel mislim da 1100. Vendar, ko sem šel gledat oglase za Volvo S70 na avto netu sem zagledal Konzula. ;) ki btw. nikol nisem vprašal koliko km ima prevoženih, saj jih v oglasu niti ni bilo navedenih.

Od te pa nisem 3 dni prav spal haha študiral na Konzula če bo mi ga le šparal oz sem moral rešit omego da sem imel denar.
Končalo se je tak da je Omega ostala, tasti sem prodal za dokaj drobiš odličnega Kangooja 1.9d z homologinarimi prvimi šajbamai celo in Klimo (Disneyland Pack Voyage edition je bil) v družinski lasti več kot 7 let tudi lastni uvoz ki je imel samo 1 drsna vrata in je za 3 otroke kar nepraktično. Polek tega mi je on šenknil najbolj prodajno vozilo Golf 3 1.9D hahaha bele barve ki ga je vozil tudi dobrih 7 let, pa je bil kar kar že blizu konca.

Golfa dam na avto net za 300€ in tak al tak je bil čez 5minut prodan ker je imel še vlečno kljuko. Tip ki me je prvi klical sem mu ga obljubil in je prisel drugi dan iz Postojne z vlakom pa neke glumo dal 260€ pa se peljal.Meni tak blo vseeno saj sem dobil vozilo podarjeno se pa bi dalo tu nekaj več dobit. Sicer so me klicali se kar naprej ljudi in hteli iz Ptuja po avto prit ampak obljuba dela dolg in je drugi dan res prišel tip iz Postojne. Torej drugi dan smo istočasno naredli prepis jaz tasti Kangooja on pa direkt postonjčani Golfa.

In zdaj smo kje smo Konzula sem dobil dostavljenjega na ptuj naslednji dan z odlomljenim levim štabilizatorjem (je tudi dal 2 nova polek in povedal da je hin en) in zadnje bremze boge. Zadeve sem pomenjal, zadnje ploščice od Brembo so bile v razprodaji mislim da 16€ in sem porihtal.

Tak da vidiš Aljaž zakaj mi nerabiš želet vso srečo, očitno sem jo že imel da sem, kje zdaj sem z tem čudnim voznim parkom ki imam.
Čuda tehnike Mitsubishi Sapporo me je smešno prišel 250€ in sma ga z kolegom namensko skup kupla da sma vozila rešila pred organiziranim Avtocrashom kao. , Za ta "drobiž" še niti IPHONE solidni ne dobiš. Ne mislima pa ga šenknit.
Tudi da sem takrat kupil Vajtsnejka pod dokaj relanimi pogoji z vsemi temi dodatki mi ni žal in ni bila sreča. Ter uvoz Dezembra v zadnji sekundi preden so zvišali davke ni naklučje.

Tudi če bo Konzul v končni fazi za 800€ se prodal mi bo vseeno ker še mi ostanejo nove vilice in letne gume 16 col Michelin. Tolko pa je skoraj vreden odlično delujoči motor ter sedeži noter. Če še dodamo zadnje luči pa smo tak skoraj že pri 800 pa še vsaj nekaj ostane, ali kak ti misliš saj povej relano ?
Velikega servisa ne bom delal, sliši pa se potisni lager ko se motor segreje, kak stisneš sklopko utihne. Tega bom verjetno priložil kupci kakorkoli bo dogovor če ga nebo prej razneslo.

Je pa res da je Vajtsnejk doniral brisalce na žarometih, saj jih je pri Konzulu odlomil ta zadni sneg, oz žled. Tak vsaj pravi prejšni lastnik.

Sem pa nek čas nazaj zbrskal da nek anglež dela tote štople za brisalce na žarometih če jih demontiraš da nimaš lukenj v odbijaču ampak zahteva 40fund mislim da za 2 mala kosa plastike in mi je 2 much, ma keri kako alternativ varianto ?








[ Uredi 11 apr 2014, 07:37 ]
Na vrh
Tex
11 apr 2014, 09:24
Član #10542
Prijavljen dne: 31 mar 2014, 21:24
Lokacija: Ljubljana
Objav: 455
o je...te, kakšna debata...

Nikogar nočem užalit, vendar a ne vemo že vsi na tem svetu, da se vzhodno od trojan avta ne kupuje ?

Bi se vmešal v debato, pa se mi, ne da vsega prebrat, in pa še dekoderja nimam, kaj je je to Konzul, pa kaj je to vajtsnejk ?( no razbral sem z mukami, da je en neprodajni S70T5, drugi pa malo bolj zanimiv V70R) sem najprej mislil da je to za piti, ali pa kaj pojesti ?
Daj bodi faca, pa vsaj na forumu napiši normalno,kateri avto je to, ne pa kot neka premaknjena baba,ki daje imena avtomobilom...

Pa še nekaj dobronamernega :
Če hočeš ti švedu oz kakemu skandinavcu prodat Volvo, ti je edina pametna stvar, da kupiš 850ko in še to le v seriji T-5R in nobene druge in seveda o originalnem stanju !
In tudi ta mora biti v Vrhunskem stanju z znano zgodovino, če bi rad štel "prave ojre"

lp.T
Na vrh
mVm
11 apr 2014, 09:36
Član #1569
Prijavljen dne: 15 mar 2010, 09:19
Objav: 134
@Tex

+1
Na vrh
mrv
11 apr 2014, 09:53
Član #1416
Prijavljen dne: 15 dec 2009, 22:09
Lokacija: poetovio
Objav: 1234
Tex je napisal(a): ...

o je...te, kakšna debata...

Nikogar nočem užalit, vendar a ne vemo že vsi na tem svetu, da se vzhodno od trojan avta ne kupuje?

Bi se vmešal v debato, pa se mi, ne da vsega prebrat, in pa še dekoderja nimam, kaj je je to Konzul, pa kaj je to vajtsnejk ?( no razbral sem z mukami, da je en neprodajni S70T5, drugi pa malo bolj zanimiv V70R) sem najprej mislil da je to za piti, ali pa kaj pojesti ?
Daj bodi faca, pa vsaj na forumu napiši normalno,kateri avto je to, ne pa kot neka premaknjena baba,ki daje imena avtomobilom...

Pa še nekaj dobronamernega :
Če hočeš ti švedu oz kakemu skandinavcu prodat Volvo, ti je edina pametna stvar, da kupiš 850ko in še to le v seriji T-5R in nobene druge in seveda o originalnem stanju !
In tudi ta mora biti v Vrhunskem stanju z znano zgodovino, če bi rad štel "prave ojre"

lp.T




Dekoder hehehe, piši kao govoriš z trudom je to.

Nočem štet pravih evrov lol. Vozila pa pač za enkrat imata tako ime.
Sem na tujih forumah opazil da nisem edini ki poimenuje svojega Volvota kaj čemo.
V tem primeru mi je lažje da pišem z imenami kot pa da se ponavljam S70T5 oz V70R AWD skoz.

To da se vzhodno od Trojan avtov ne kupuje mi je novo, siver je pri nas razmišlanje lih obratno.

850 T-5R mi pa nikol ni bil kaj precej zanimiv, ker mi je pre škatlast žal, tudi notranjost mi nikol ni bila privlačla, le motor B5234T4.
Drugač bi ga že takrat uvozil 850ko, ampak sem se odločil za V70R AWD.


[ Uredi 11 apr 2014, 10:11 ]
Na vrh
SaSa
11 apr 2014, 11:55
Član #561
Prijavljen dne: 03 jan 2008, 10:14
Lokacija: MB_Ptüj_SlB
Objav: 151
@Tex:
Meni je pa Vajtsnejka prav zanimivo brat.
Če ga spremljaš po forumu, veš za kaj se gre. Tudi čez njegovo domačo "lükaričko" špraho, se ne pritožujem (tako kot ne čez gorenjski/loški "ejga" ali čez "fensi" ljubljanščino).
Ampak ljudje smo različni...ene to moti, druge pa hvalabogu ne.
Na vrh
bojko
12 apr 2014, 08:24
Član #1639
Prijavljen dne: 05 maj 2010, 20:06
Objav: 552
Včeraj sem si Konzula (dekodirano S70T5) ogledal v živo in lahko povem samo to, da se avtu pozna, da je skozi svojo zgodovino imel lastnike, kateri z avtom ne počnejo, kot svinja z mehom. To še ne pomeni, da je vreden kot ena pet let stara V70D5, kar nekateri verjetno štejete pod "prave ojre", sem pa prepričan, da se bo avto prodal za primerno ceno, ne pa nek drobiž, kot se prodajajo primerki, kateri so bili v plavalnem tečaju.
Tisti, ki ne živijo med Piranom in Trojanami, se ne obremenjujejo s tem levo desno od Trojan, ampak jih bolj zanima avto kot tak in tukaj lahko Konzul nudi zelo lepo osnovo za nekega Volvo entuzijasta.

[ Uredi 12 apr 2014, 15:43 ]
Na vrh
urber
12 apr 2014, 11:13
Član #921
Prijavljen dne: 03 nov 2008, 15:29
Lokacija: Laško
Objav: 817
Tex je napisal(a): ...


Nikogar nočem užalit, vendar a ne vemo že vsi na tem svetu, da se vzhodno od trojan avta ne kupuje ?




Takšni komentarji na ravni IQ-a sobne temperature sodijo kam drugam. In zakaj se ne in kaj je drugače vzhodno od Trojan? Tako ali tako vem da pametnega odgovora nimaš, ker si pač še en, ki ima neke predsodke pa še sam ne ve zakaj.
Na vrh
Tex
13 apr 2014, 22:06
Član #10542
Prijavljen dne: 31 mar 2014, 21:24
Lokacija: Ljubljana
Objav: 455
haha, a se sami "trojanci in naprej" oglašate ?

Mislim, da sem kupil in prodal ter pogledal,pregledal že dovolj vozil, tako, da lahko za svojo trditvijo stojim !

Ne rečem, da se ne najde izjeme, vendar mi še nekateri "štajerski" prijatelji ponavadi pritrdijo !
Ne vem, morda je odnos ljudi do avta drugačen, morda meja tolerance pri "ohranjenosti" morda, pa samo drugačen pogled... kaj vem, vendar, kar je res je res

urber, nikjer te nisem žalil, tako, da se tudi sam lahko malce umiriš, lahko pa ti tudi jaz napišem kaj lepega, vendar mislim, da to nikamor ne pelje...

[ Uredi 13 apr 2014, 22:07 ]
Na vrh
bojko
14 apr 2014, 10:43
Član #1639
Prijavljen dne: 05 maj 2010, 20:06
Objav: 552
Daj Tex, obrni sobni termostat proti +
Na vrh
mrv
14 apr 2014, 12:30
Član #1416
Prijavljen dne: 15 dec 2009, 22:09
Lokacija: poetovio
Objav: 1234
Saj je Konzul bival dobrih 12 let zahodno od Trojan, ampak se očitno ni udobno počutil saj vam ga ni ratalo obdržat, ali pa je raje sam pobegnil na koroško. Očitno vam ni bil dovolj všeč.


Zdaj je kje je dok še bo.

Da se ti sami trojanci in naprej oglašamo pa je itk blo jasno, mi pač povemo ko nam kaj ne paše.
Zastopaš le svojo mennje, oz. tipično "močvirsko" razmišljanje, utopično. Koliko pa tak sam vidim je folk pri nas zahodno od Trojan tisti tipični "kimač" ki vse naredi kaj drugi rečejo brez lastnega razmišlanja oz so samo tiho. Hudi teoretikerji.


Lahko je tak da se meje "tolerance" razlikujejo po uporabnikih v državi. Ampak to vsak pri sebi more vedet kaj ceni kot ohranjeno in kje so prioritete pri ohranjenosti. Včasih pač vzemeš kaj v zakup odvisno zakaj vozilo potrebuješ.

Soboto sma z bretrancom hodla po eno Fiesto 92 letnik za 130€ ki je imela še skoraj nove zimske gume in avto rabi samo za vožnjo na šiht. Avto je pisalo da je srednje ohranjen, ampak za ta denar bi lahko reko da je kupil odličen avto z tehničnim do konc Decembra.


Sicer pa kaj ma sploh veze kje stoji avto, saj si ne izbira lastnikov sam, lol



[ Uredi 14 apr 2014, 13:27 ]
Na vrh
alfaromeo
15 apr 2014, 09:29
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:59
Objav: 3866
sem močvirnik in mi ne paše tole nabijanje o enih in drugih... Tema je konzul ne fiesta ne močvirniki ne trojanci itd...

Na vrh
mrv
15 apr 2014, 20:16
Član #1416
Prijavljen dne: 15 dec 2009, 22:09
Lokacija: poetovio
Objav: 1234
alfaromeo je napisal(a): ...

sem močvirnik in mi ne paše tole nabijanje o enih in drugih... Tema je konzul ne fiesta ne močvirniki ne trojanci itd...





Dvomim da si močvirnik, drugač bi bil ptič.

http://sl.wikipedia.org/wiki/Mo%C4%8Dvirniki



Nisem jaz začel. Ampak ti in tvojim "žlahtnikom" svetujem da občasno malo premislijo in še zadevo enkrat preberejo preden se nekaj
objavi, pa ne bodi zmeraj najbolj pameten.

Drugač pa poglej malo v temo glede uvoza kje si se nikakvo izkazal, podn od podna moderator si ti žal morem povedat in lahko te je samo sram za določene objave. Takega obnašanja moderatorjev ne vidiš na nobenem drugem forumi !


Vidim da se "občasno" trudiš bit neutralen, ampak človek, ne delaj se norca iz vsega kaj je izven tvoje družbe in vzhodno od trojan da ti nebo kdaj žal. Zmeraj si ti napadal, kot da bi se htel izkazat pred tvojo družbo.

Vprašaj se malo kaj se za tvojim hrbtom govori.

To ni grožnja, ampak ne misli si da si nedotakljiv.

Mislim tak minimalna smo slovenija in se več ne razumemo medseboj kak si že oddaljen 100km od doma. WTF je to ? Tega ni nikjer.


Drugač pa BTT, Konzuli gre fajn, uživa. Ampak naslednja 2 dni bo počival. Saj si je zaslužil. Treba malo službeno vozilo razmigavat, pa oglas počasi napisat. Vendar še gre 2din radio ven ker je avto isto vreden z njim al brez njega pa še en ventil.

[ Uredi 15 apr 2014, 20:44 ]
Na vrh
alfaromeo
16 apr 2014, 09:41
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:59
Objav: 3866
vajtsnejk je napisal(a): ...

To ni grožnja, ampak ne misli si da si nedotakljiv.


Halo ???? Ne kaj je to drugega? Ti povem še naslov ?


[ Uredi 16 apr 2014, 09:42 ]
Na vrh
mrv
16 apr 2014, 11:15
Član #1416
Prijavljen dne: 15 dec 2009, 22:09
Lokacija: poetovio
Objav: 1234
alfaromeo je napisal(a): ...

vajtsnejk je napisal(a): ...

To ni grožnja, ampak ne misli si da si nedotakljiv.


Halo ???? Ne kaj je to drugega? Ti povem še naslov ?



Nerabiš mi naslova davat ker ga že zdavnaj imam.

Enostavno bi rad da se spravino na neki nivo in da si skupaj pomagamo in ne drkamo drug drugega kak si malo odmakjen vzhodno od trojan saj to nikam ne vodi.

Jaz bom odnehal z temi raznoraznimi OT debatam in izjavami. Kot si sam povedal tema je Konzul. Pivo pa še zmeraj maš v dobrem ti jo častim, v kolikor jo sploh želiš.


Na vrh
alfaromeo
16 apr 2014, 11:58
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:59
Objav: 3866
OK potem pa dobro. veš kje me najdeš.
Kaj pa osebni podatki pa te fore ?
Ali ti meni kakšno presenečenje pripravljaš, podakte kje živim imaš, verjetno me tudi malo slediš?
Sedaj me je resno strah, da človek nekaj naklepa?
Ali moram o tem obvestiti policijo?
---------------------------------------------------------

No pa se spravimo skupaj na višji nivo.

A s takimi
vajtsnejk je napisal(a): ...
Nisem jaz začel.

no pa če pogledaš si ti začel
vajtsnejk 10 april 11.:51 je napisal(a): ...
Ti le išči mekane hruške pa dihaj ta vaš močvirski zrak in se zabavaj[

in potem še nadaljeval
1.
vajstnejk je napisal(a): ...
To da se vzhodno od Trojan avtov ne kupuje mi je novo, siver je pri nas razmišlanje lih obratno.

2.
vajstnejk je napisal(a): ...
Zastopaš le svojo mennje, oz. tipično "močvirsko" razmišljanje, utopično. Koliko pa tak sam vidim je folk pri nas zahodno od Trojan tisti tipični "kimač" ki vse naredi kaj drugi rečejo brez lastnega razmišlanja oz so samo tiho


4.
vajstnejk je napisal(a): ...
To ni grožnja, ampak ne misli si da si nedotakljiv.



Bomo to težko uresničili. Se strinjaš?
Seveda sem
vajtsnejk je napisal(a): ...
podn od podna moderator
če bi bil okej, bi bil ti v banovcih, tema pa korigirana oziroma izbrisana.

vajtsnejk je napisal(a): ...
te je samo sram za določene objave.

govori nekdo .... ki piše beri od začetka te objave dol.

In nakonu se še čudi samemu sebi
vajtsnejk je napisal(a): ...
Mislim tak minimalna smo slovenija in se več ne razumemo medseboj kak si že oddaljen 100km od doma. WTF je to ? Tega ni nikjer.


---------------------------------------
vajstnejk je napisal(a): ...
Pivo pa še zmeraj maš v dobrem ti jo častim, v kolikor jo sploh želiš.
zmenjeno. Želim. LP
Na vrh
dejanLPG
16 apr 2014, 12:20
Član #3065
Prijavljen dne: 11 nov 2012, 21:43
Lokacija: Ljubljana
Objav: 255
To pa je pa že mal preveč. Človeka ne poznaš, veš pa kje živi in podobno sranje. Glede na tvoje eseje o Konzulu, bi lahko tudi pričakoval različne komentarje ( tudi negativne ), saj smo si različni v mnenjih in pogledih na tvoje pisanje. Človek je moderator foruma in v kolikor nekomu ne paše kako posega v forum ali podaja komentarje, lahko to izrazi na primeren nivo ali pa ne sodeluje na forumu. Glede na to, da Volvo forum ni prav obsežen, je še toliko bolj pomembno, da obdrži vsaj kvaliteto zato bi prosil da se vzdržite " gostilniških" razprav.
Na vrh
Spletna stran
Damijan
16 apr 2014, 12:52
Član #30
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 09:33
Lokacija: Preshgain
Objav: 1932
A je bla močna luna včeraj, a!
Pa ena in ista jebe tako une z V strani Trojan kot une z Z strani trojan... ha ha

Kakšen piškotek pojest pa mal počakat da prime. Pirhi bojo pa zdej zdej...
Na vrh
blazh
22 apr 2014, 20:01
Član #10790
Prijavljen dne: 21 apr 2014, 18:07
Objav: 4
Avto je v živo res zelo zanimiv, sploh barva. Se mi zdi, da vsakič ko ga vidim, vidim drugačen odtenek. Kot je že lastnik omenil, sem vozil ta avto na dan nakupa. Ko zagrabi moč, je kar precej močan "kick", predvsem zaradi menjanega wastegate-a. Zvok pa je itak poezija.
Na vrh
mrv
15 maj 2014, 18:12
Član #1416
Prijavljen dne: 15 dec 2009, 22:09
Lokacija: poetovio
Objav: 1234
Nekaj ogromno novega tu ni za sporočat, razen da so po 1 mesecu prišle končno led žarnice za rikverc iz kitajske za Konzula in Vajtsnejka. Baje da svetijo preveč, posnetek sledi.







[ Uredi 20 maj 2014, 14:26 ]
Na vrh
Pojdi na stran  1 [2] 3 4 5

moderatorji: HIŠNIK, volvo5er, alfaromeo, RollingStone, AljAž

Skoči:     Na vrh

Powered by e107 Forum System
Prisotni
Gostov: 72, Članov: 0 ...

največ prisotnih: 1352
(Članov: , Gostov: 1352) v 20.03 - 12:40

Člani: 5981
najnovejši član: Bobbikedge
Dogodki
Ni dogodkov
Anketa

Kdaj in v katerem modelu je Volvo prvič predstavil laminirana stekla?

1972 - 240

1992 - 850

1944 - PV444/544

1986 - 360

Anketa je namenjena samo članom

glasov: 526
Prejšnje ankete