Dobrodošli
Uporabniško ime:

Geslo:


Zapomni se me

[ ]
[ ]
[ ]

Oglasi
http://www.vozimvolvo.si/

Forumi
vozimvolvo.si :: Forumi :: Avtomobilizem
<< Prejšnja tema | Naslednja tema >>   

MotoGP

Avtor objava
noj
08 mar 2007, 20:10 Predogled tiskanja
Član #46
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 21:01
Lokacija: Arja Vas
Objav: 855
Ker vidim, da je odziv na novo temo o formuli 1 ker vzpodbuden, še jaz odpiram temo o MotoGP-ju, ki mi je osebno bolj pri srcu kot formula 1, ker je več dogajanja med samo tekmo, in vsaka tekma je nepredvidljiva do konca! Pa vi? Spremljate? Navijate za koga? Zame je Rossi št. 1! Aja, pa po novem bomo tekme prenašal tudi ena izmed slo tv, mislim da pop tv! In ta vikend je prva tekma... :rezanje:
Na vrh
Terminator
08 mar 2007, 20:15
Član #74
Prijavljen dne: 18 nov 2006, 18:29
Lokacija: Ljubljana
Objav: 2980
jz GPja ne spremlam po tvju zanimajo me samo rezultati..... sam zdej bom pa k bo cajt tud kkšno dirko z veseljem pogledu... drgač pa itaq rossi je car
Na vrh
Tomaz40
08 mar 2007, 20:31
Član #6
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 10:24
Objav: 984
Kot sem povedal v temi o F1, sem relativno reden gledalec, priznam pa da mi gre Rossi konkretno na živce in sicer zaradi več vzrokov.
1. Prepogosto se obnaša kot opica na stereoidih.
2. Ne maram evforij. 50% gledalcev motoGP-ja navija za Rossija, ostalih 50% se razporedi na ostale.
3. Določene poteze Rossija niso bile poštene, najbolj znana ja Rossi:Gibernau.
4. Ko je odšel k Yamahi so vsi govoril o tem, da je najboljši, ker je zmagal z Yamaho, ki je bila leto prej nekonkurenčna. Zelo malo pa jih je povedalo tudi to, da je z Rossijem odšlo še 5 najpomembnejših inžinerjev iz Honde k Yamahi, tako da je s seboj pripeljal še praktično vse skrivnosti in znanje Honde.
razlogov za antipatičnost je še malo morje...

Drugače pa bo na POP-tv komentiral motoGP Gaber Keržišnik.

PS: Rossi je dobil pred tednom ali dvema nagrado (ne vem za kaj je bila nagrada) in sicer BMW Z3 M. In ko mu je prdstavnik BMW-ja izročil ključe, je teslo od Rossija splezal preko havbe na streho in opletal z rokami. Tip iz BMW-ja je samo gledal kaj mu ni jasno.
Na vrh
Tomaz40
08 mar 2007, 20:41
Član #6
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 10:24
Objav: 984
Pozabil napisat dogodek, ki ga je doživel kolega.

Človek je dirkal v cestnohitrostnem motociklizmu, sedaj dirka pa v Supermoto prvenstvu v državem prvenstvu in je navdušen nad motorji. Enkrat je dobil priložnost za brezplačen ogled dirke motoGP in seveda je šel. Po dirki je čakal skoraj 2 uri skupaj s skupino cca 20-30 ljudmi pri vratih, da bi se mu Rossi podpisal na čelado, Rossi gre pa pri stranskih vratih ven, se jim smeje v ksiht in hitro skoči v avto, da slučajno ne bi bilo treba komu dat avtograma.
Na vrh
AljAž
08 mar 2007, 21:13
Prijavljen dne: 20 nov 2006, 09:44
Lokacija: nM
Objav: 3767
Meni je Rossi dober. Zna dirkati poleg tega pa še naredi šov. In ravno zato je zelo prepoznaven, (tudi takim, ki ne spremljamo redno teh reči). Prepoznaven biti je pa bistveno pri iskanju sponzorjev, prodaji blagovne znamke ipd.
Kar se pa raznih reakcij tiče, je pač razvajen šmrkavc (kot je vedno bil), ki je nekaj (dejansko ogromno) dosegel in se dokazal, a svoj imidž "mora furat" dalje.
Na vrh
noj
10 mar 2007, 19:25
Član #46
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 21:01
Lokacija: Arja Vas
Objav: 855
No, prva dirka je za nami... Zmagal je Stoner z Ducatijem, moj favorit Rossi pa je žal končal na drugem mestu! Dirka je bila zanimiva, kar nekaj prehitevanj med prvimi tremi, nekaj padcev... Skratka dobra tekma! Ducati je spet pokazal, da ima najmočnejši motor, kot že nekaj časa-to smo videli najbol na ravnicah, ko je krepko pobegnil Rossiju, Vale pa še vedno obvlada... Upam, da bo gdaj bozil tudi Ducatija, da bo popolna italijanska zasedba, ki bi bila definitvno nepremagljiva! Pa še čestitke maldemu Stonerju za zmago!
Na vrh
Tomaz40
10 mar 2007, 21:24
Član #6
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 10:24
Objav: 984

Vsaka čast Stonerju za zmago, še posebej glede na to, da je to prva dirka z Ducatijem. Rossi se je dobro držal in tudi probaval priti pred Stonerja, ampak Yamaha ni imela šanse proti Ducatiju na tej dirki.

Dirka pa mi žal ni bila preveč zanimiva. Stoner in Rossi sta zbežala naprej in imela svojo dirko, 5sec za njima sta se za 3. mesto borila Pedrosa in Hopkins, šele potem so bili vsi ostali.
Na vrh
AljAž
10 jun 2007, 14:52
Prijavljen dne: 20 nov 2006, 09:44
Lokacija: nM
Objav: 3767
Huda dirka danes v Barceloni! Bravo za Stonerja, odpeljal je brez napak, sicer bi ga Rossi "požrl".
Na vrh

moderatorji: HIŠNIK, volvo5er, alfaromeo, RollingStone, AljAž

Skoči:     Na vrh

Powered by e107 Forum System
Prisotni
Gostov: 50, Članov: 0 ...

največ prisotnih: 1352
(Članov: , Gostov: 1352) v 20.03 - 12:40

Člani: 5981
najnovejši član: Bobbikedge
Dogodki
Ni dogodkov
Anketa

Kdaj in v katerem modelu je Volvo prvič predstavil laminirana stekla?

1972 - 240

1992 - 850

1944 - PV444/544

1986 - 360

Anketa je namenjena samo članom

glasov: 526
Prejšnje ankete