Dobrodošli
Uporabniško ime:

Geslo:


Zapomni se me

[ ]
[ ]
[ ]

Oglasi


Forumi
vozimvolvo.si :: Forumi :: Mali oglasi
<< Prejšnja tema | Naslednja tema >>   

Vozil sem se 470 km daleč gledat na uro...

Pojdi na stran  1 [2] 3
Avtor objava
klm07
27 maj 2014, 21:55
Član #2184
Prijavljen dne: 25 mar 2011, 20:45
Objav: 409
To pa mislim da vem za koga gre in če gre za istega je tako ali tako zaključil s prodajo, ker so ga ostali "pre"prodajalci uničili
Na vrh
mrv
27 maj 2014, 21:59
Član #1416
Prijavljen dne: 15 dec 2009, 22:09
Lokacija: poetovio
Objav: 1234
Tex je napisal(a): ...

uff... kar nekaj let je že tega, kakih 10 jih bo...
Takrat sem bil nor, pa sem zaradi tega prodal T-5R...
Kupil sem pa v NM razvalino od razvaline Porsche 944 S2 Convertible, in tudi tisti prodajalec je bil eno navadno govno od človeka, da ne rečem peder, ker bi jih preveč užalil...
Zgodba kompletnega avta, bi bila pa že skoraj za pravljico, če ne za knjigo...

Trojanski konj, je vsak, ki gre čez Trojane gledat avto ...



Mogoče je to bla 944 ki je moj sodelavec imel pred tem haha
Na vrh
Tex
27 maj 2014, 22:10
Član #10542
Prijavljen dne: 31 mar 2014, 21:24
Lokacija: Ljubljana
Objav: 455
mogoče, bele barve, bela notri... iz vzhoda Trojan ;)
Na vrh
mrv
27 maj 2014, 22:16
Član #1416
Prijavljen dne: 15 dec 2009, 22:09
Lokacija: poetovio
Objav: 1234
Tex je napisal(a): ...

mogoče, bele barve, bela notri... iz vzhoda Trojan ;)



Bom ga jutri vprašal. Samo on je bil zmeraj pošten. Pa tudi ni iz NM, je pa dosti preprodajal vozila tudi mel lastni odpad ter raznorazne eksote ki so še v sloveniji pri drugih lastnikih in tiste ki še ima on trenutno ;).

[ Uredi 27 maj 2014, 22:19 ]
Na vrh
Tex
27 maj 2014, 22:36
Član #10542
Prijavljen dne: 31 mar 2014, 21:24
Lokacija: Ljubljana
Objav: 455
vprašaj... jaz pa jutri pogledam v pogodbo za ime in priimek prodajalca
Na vrh
mrv
28 maj 2014, 11:03
Član #1416
Prijavljen dne: 15 dec 2009, 22:09
Lokacija: poetovio
Objav: 1234
Tex je napisal(a): ...

vprašaj... jaz pa jutri pogledam v pogodbo za ime in priimek prodajalca



2x 924 Turbo je imel sem ga vprašal ravnokar. Svetlečo rdečo in giftno rumen.

[ Uredi 28 maj 2014, 11:04 ]
Na vrh
Wildone981
08 sep 2014, 07:17
Član #3365
Prijavljen dne: 08 mar 2013, 12:33
Objav: 69
No da zaključimo tole temo...

...končno prišel do volvota V70...in to v prekmurju za 500 EUR!
Spet gre za italianskega T5, se pravi 2.0 Turbo 166 kW, srebrne barve, letnik 1997, 297000 realnih kilometrov, ampak samo sprednji pogon!
Opreme več kot dovolj (leder, klima, gretje sedežev, ABS, alarm, mreža za sedeži,...), zdaj brez rje, notri nič raztrgan, en senzor pr motorju še nekaj heca, drugače pa avto kot je treba. Sem tud tehničnega že naredil BP.
Avto je stal več kot eno leto pod milim nebom, ampak na srečo na šodru, da ni preveč rja "gor nabijala". Imel pa je dobesedno v vsaki špranji osir, tako da je lasnik rabil 2 uri, da je vse ose pobil.
Avto je vozil 6 let in naredil 120.000 km z njim. Pravi da je še prva trubina gor. Stroj je nor, seveda ga moram še ufurat, par preperelih vakuum cevk pomenjat, ampak imaš res cool filing pravega turbo bencinarja... Ko turbo zagrabi...ufff...
Sicer sem ga našel v zelo žalostnem stanju: jeklene feltne, spuščeni 2 gumi, prav mah se je že začel po špranjah nabirat, notri polno smeti, popraskan zadnji odbijač, vse polno nekih delov po avtu... Vendar ker sem prišel čisto brez najave avta gledat, smo avto priklopili na kleme in je vžgal tako, kot da bi ga včeraj ugasnil. Nobenega dima iz izpuha, motor miren, glas motorja taprav. To je bil tisto kar me je prepričalo v nakup.
Ampak po 2 dneh laganega dela na avtu (zahvala mojemu očetu) je res zasijal nazaj.
Dovolj besed, bom kako sliko naredil, da se vidi kako zgleda moj novi "tovornjaček"...

@vajtsnejk... hvala za nasvete in sposojene dele! Si ded na mestu! Sem prepričan, da se bova kar redno videvala in mozgala okoli najinih "T5 dedkov" ;);)...

LP D.
Na vrh
mrv
08 sep 2014, 08:48
Član #1416
Prijavljen dne: 15 dec 2009, 22:09
Lokacija: poetovio
Objav: 1234


malo za lušte



[ Uredi 14 sep 2014, 19:05 ]
Na vrh
Tex
08 sep 2014, 10:04
Član #10542
Prijavljen dne: 31 mar 2014, 21:24
Lokacija: Ljubljana
Objav: 455
Lep, pasale bi mu Titan ali pegsus platišča... ;)
PS: oboja imam na zalogi
Na vrh
mrv
08 sep 2014, 10:21
Član #1416
Prijavljen dne: 15 dec 2009, 22:09
Lokacija: poetovio
Objav: 1234
Tex je napisal(a): ...

Lep, pasale bi mu Titan ali pegsus platišča... ;)
PS: oboja imam na zalogi




hehe

Za enkrat pridejo baje stare feltne gor od S70 belega

[ Uredi 08 sep 2014, 10:30 ]
Na vrh
Wildone981
11 sep 2014, 19:48
Član #3365
Prijavljen dne: 08 mar 2013, 12:33
Objav: 69
Tako je kot pravi @vajtsnejk ... 16 colke od S70 so že gor našraufane.
Ma pašejo ko ata na mamo!!
Samo to vreme je čisto mimo ... niti en dan ne morem avta poslikat...

LP D.
Na vrh
mrv
11 sep 2014, 19:50
Član #1416
Prijavljen dne: 15 dec 2009, 22:09
Lokacija: poetovio
Objav: 1234
Angleško poletje mamo
Na vrh
Wildone981
14 sep 2014, 10:33
Član #3365
Prijavljen dne: 08 mar 2013, 12:33
Objav: 69
Ma kaj čem več čakat, dežuje v eno...

Evo eno slabo sliko takoj po montaži feln...
Tu je še malo visok, ker je slikan takoj po montaži - se je sesedo za ene 2 centimetra zdaj...




LP D.

[ Uredi 14 sep 2014, 19:03 ]
Na vrh
wastegate
18 okt 2014, 11:05
Član #12151
Prijavljen dne: 24 sep 2014, 21:49
Objav: 16
Mi je zelo žal da morem to napisat, ampak žal ni druge.

Imel sem A3 8L, a je prišla potreba po večjem vozilu. Dolgo časa sem gledal, če bi bilo kaj všečnega, pa nič. Sredi poletja pa se pojavi V70R, za katerega je oglas na avto.net oddal uporabnik @volhart. A ker doma ni bilo prostora za še en avto, sem moral prvo prodati A3. Ves čas sem bil na vezi z lastnikom, po papirjih lastnik V70R. Mu razložim da bom vzel avto, ampak da moram prvo prodat trenutno vozilo. Okej, ni panike, resnih kupcev itak ni, pravi. Sem ga prosil, da če se avto neha prodajat ali proda ali karkoli naj mi nemudoma sporoči. V70R je vmes izginil iz avto.net.

Nato sem prodajal svoje vozilo mesec dni, nato pa le prodal.. Še malenkost pod ceno, samo da bi imel prostor za V70R. Ves ta čas sem bil na vezi z lastnikom, da ja slučajno ne bi prišlo kaj vmes.

Z lastnikom se dogovorim kdaj pridem na ogled in če vozilo ne bo odpad, ga bom zagotovo kupil. Okej ni panike, ti kr prid. ;) Ker sem moral tudi priti nekako do tja, si je uporabnik @vajtsnejk vzel dopust, jaz izposodil avto in odšla sva na pot. Ob prihodu v ŠL, je vse postalo vedno bolj čudno. Se najdemo z lastnikom in pogledam avto. Lastnik mi je ves čas deloval hudo zmeden, ne vem zakaj. Vglavnem, avto je v recimo OK stanju, vredu, gre z mano. Cena? Jo izvem, mi je OK. Nisem niti zbijal. Ko pa potegnem ven denarnico pa se zaplete. "Uradno sem lastnik jaz, avto je pa od brata, ki je nanj zelo navezan". V tistem trenutku mi je postalo kar slabo. Dobim brata na telefon, pravi če lahko počakam eno uro.. Ja bom pa počakal, saj mi kaj drugega ne preostane. Medtem lastnik predlaga, da gremo do bližnjega ljubitelja Volvov, najbrž vsi veste za koga se gre. Ko smo bli pri njemu, je lastnik V70R ves čas ponujal, zakaj ne bi vzel raje tega? Zakaj ne tega? Zakaj ravno V70R? Nič več mi ni blo jasno. Želim kupit V70R, bi pa verjetno lahko prišel nazaj verjetno s katerimkoli Volvom, samo V70R ne. In tako je tudi bilo, brata po uri pa pol od nikoder, lastnik pa: "Ne bom mu moril, polno dela ima". Nato naju na hitro odslovi, midva z @vajtsnejk pa nazaj na lepšo, vzhodno stran Trojan. Po poti nazaj sma bila kar tiho.. Ni besed.

Ko sem vprašal lastnika, čemu taka neresnost: Ja ker so vsi ostali bili firbci, pa sem mislil da itak nihče ne bo kupil avta. Pa tudi nasploh se je lastnik obnašal precej kmečko: "idi mi po čike", čeprav je še minuto nazaj razlagal da se jih tudi dotakne ne več. "menjaj mi štop žarnico".. hvala @vajtsnejk, da se je ukvarjal z njim, medtem ko sem celo utegnil pogledat V70R. Saj je avto v OK stanju, ni pa bogvekaj.. Avto od uporabnika @vajtsnejk je v primerjavi s tem nov. Je pa vreden, kolikor je cena.

Zdaj mi je povsem jasno, zakaj je moral @volhart oddati oglas namesto lastnika.

Sicer mi niti minimalno ni do sporov glede vzhod-zahod, ampak česa takega še nisem doživel. @vajtsnejk se je ob tem tudi odločil, da noben njegov Volvo ne bo več prečkal te meje. Tako da ga tudi danes ne pričakujte na meetingu.

Prodaš svoje vozilo, vmes si 2 meseca na vezi z lastnikom, na lepe oči izposodiš avto, zapraviš nekaj goriva in dobiš to za finiš.

Se opravičujem @vajtsnejk, ki si je vzel dopust za takšno potrato dneva, kot je to.

Pa lep pozdrav.
Na vrh
mrv
18 okt 2014, 11:20
Član #1416
Prijavljen dne: 15 dec 2009, 22:09
Lokacija: poetovio
Objav: 1234
Vsekakor neka hudo slaba low budget komedija je bla to včeraj.
Sem pa vsaj Francija spoznal ki je kar mož na mestu.

Na koncu papirnati lastnik tega v70r sploh ni htel dat telefonske od brata in je kar odšel not kuhat.
Je pa nama tudi ponudil sok in jabolko

Morda se je celo bratu pokvaril M3 medtem ko je htel prispet domov.


Vsekakor tolko o resnosti in dogovoru.

[ Uredi 18 okt 2014, 11:43 ]
Na vrh
Volvo. 4 life
18 okt 2014, 11:36
Član #384
Prijavljen dne: 22 jun 2007, 17:09
Objav: 3327
To sodi v rubriko " SAJ NI RES PA JE "
Na vrh
Tex
18 okt 2014, 11:43
Član #10542
Prijavljen dne: 31 mar 2014, 21:24
Lokacija: Ljubljana
Objav: 455
ne vem, kaj naj rečem...
saj veste kako je tam na oni strani Trojan
ampak.....

Če je tole kar pišeta res, v kar skoraj ne dvomim ( saj sem tudi jaz in še nekdo iz foruma govoril z lastnikom tega vozila )
cifro je dal volhart...( ko govoriš z njim je slišati vse OK... ko pa si v kontaktu z lastnikom - njegovim prijateljem pa mi deluje kot nekakšen narkoman, ki potrebuje dozo in ni čisto pri sebi žal )
In ker "načeloma" verjamem tej zgodbi ( načeloma pišem zato, ker bo najverjetneje še kdo kaj napisal ) in boste še debatirali in ker ima vsak list dve strani.

Torej, po zgoraj napisanem, bi tudi sam popizdil, kjerkoli bi že bil, ker to ni odnos do "stranke,kupca,sočloveka" kakorkoli že to imenujemo, pred mnogo leti se mi je zgodilo podobno, sem enako le peljal prijatelja v maribor, kot tukaj vajtsnejk, ampak je malo manjkalo, da sem jaz pripeljal eno okoli betice lastniku,ki je prodajal avto...

Če ima tukaj kdo kaj hrbtenice ( mislim do vpletenih "prodajalcev" ) in če zgoraj napisano drži, no v tem primeru upam,da volhart uredi stvar saj je on delal reklamo za avto, naj sedaj nekdo krije stroške prevoza in kako hladno pivce za živce, pa magari če on sam !

Če kaj ne prenesem nategunstva, pa naj bo na sončni strani alp, ali pa v deželi vzhajajočega sonca in krofov...
Na vrh
mrv
18 okt 2014, 11:44
Član #1416
Prijavljen dne: 15 dec 2009, 22:09
Lokacija: poetovio
Objav: 1234
bo že alfaromeo premakmo če sodi tja, ali pa ibrisal vse
Na vrh
wastegate
18 okt 2014, 11:47
Član #12151
Prijavljen dne: 24 sep 2014, 21:49
Objav: 16
Tex je napisal(a): ...

( ko govoriš z njim je slišati vse OK... ko pa si v kontaktu z lastnikom - njegovim prijateljem pa mi deluje kot nekakšen narkoman, ki potrebuje dozo in ni čisto pri sebi žal )


Sem hotel napisati tako, ampak nisem želel uporabiti besede narkoman. Po telefonu zveni zelo zanesljiv, v živo pa..

Na vrh
dejanLPG
18 okt 2014, 12:38
Član #3065
Prijavljen dne: 11 nov 2012, 21:43
Lokacija: Ljubljana
Objav: 255
žal so taki osebki povsod po Sloveniji. Volhart se verjetno ne bo niti opravičil, ker je neodgovoren in neresen.
Na vrh
Spletna stran
mrv
18 okt 2014, 13:09
Član #1416
Prijavljen dne: 15 dec 2009, 22:09
Lokacija: poetovio
Objav: 1234
jaz z volhartom nisem še imel slabe izkušnje btw.
Na vrh
dejanLPG
18 okt 2014, 14:19
Član #3065
Prijavljen dne: 11 nov 2012, 21:43
Lokacija: Ljubljana
Objav: 255
volhart pozna človeka, ki je prodajal avto, bolj kot jaz. Če je človek čustveno labilen in nezanesljiv pač ne prodajaš avta za njega. Jaz pravim isti ptiči skupaj letajo.
Na vrh
Spletna stran
Wildone981
20 okt 2014, 10:20
Član #3365
Prijavljen dne: 08 mar 2013, 12:33
Objav: 69
@vajtsnake, @wastegate...

...katastrofalna izkušnja...še nisem jemal, da nekdo ki avto prodaja dejansko avta ne bi hotel prodati, ko ima končno interesenta zanj... Tukaj res ni popolnoma nobene logike?!?
Sam se še zmeraj točem po glavi glede skozi okno vrženih 200 EUR za onega lažnjivega Italiana. Ampak tudi vajin primer bi mi verjetno pritisk dvignil v nebo. Halo - vzamem si dopust pridem kupit avto, potem pa se lastnik avta dela butla in te od*ebe ter ignorira, ko že stojiš ob prodajanem avtu...WTF... Kaj ni mogel prej povedat, da se samo zajebava in v bistvu sploh ne misli avta stran dat. Huh mel je srečo, da je na vaju naletel sam bi ga želel spoznati na licu mesta in slišati njegove argumente zakaj sem jaz danes naredu 150 km, zdaj pa grem spet z dolgim nosom nazaj. Mislim, da imamo v Sloveniji mal lepše znamenitosti kot ena k**ceva Škofja Loka, kam bi lahko šel na izlet, če bi mi pač pasalo zabiti dan.
In to za nepremičnino od volvota, ki je velikokrat bolj neprodajna kot 3 leta stara vreča krompirja. Jaz sem svojega prodajal 4 mesece in to za 700 EUR.

..ahh...hvala Bogu, da sem končal sago z iskanjem Volvota, ker sem bil tik pred tem, da bi prodal volvota in kupil enega Pasata - tega je pa kot listja in trave po Sloveniji.
...Očitno je tak, da je pametnega karavana V70 bencinarja izjeeeemno težko kupiti...

Pubeca...upam da bota našla kaj pametnega, ker jaz sem po pol leta iskanja komaj našel en zasilo dober avto - upam ;) ...

LP D.
Na vrh
4volvo
20 okt 2014, 10:22
Član #2350
Prijavljen dne: 09 avg 2011, 15:14
Objav: 516
Bedna izkušnja, se strinjam... čeprav grem sam raje 150 km daleč gledat na uro, kot pa da se spotaknem ob prvega passata, ki je naprodaj 100 m od moje hiše.
Na vrh
mrv
20 okt 2014, 10:45
Član #1416
Prijavljen dne: 15 dec 2009, 22:09
Lokacija: poetovio
Objav: 1234
Wildone981 je napisal(a): ...

@vajtsnake, @wastegate...

...katastrofalna izkušnja...še nisem jemal, da nekdo ki avto prodaja dejansko avta ne bi hotel prodati, ko ima končno interesenta zanj... Tukaj res ni popolnoma nobene logike?!?
Sam se še zmeraj točem po glavi glede skozi okno vrženih 200 EUR za onega lažnjivega Italiana. Ampak tudi vajin primer bi mi verjetno pritisk dvignil v nebo. Halo - vzamem si dopust pridem kupit avto, potem pa se lastnik avta dela butla in te od*ebe ter ignorira, ko že stojiš ob prodajanem avtu...WTF... Kaj ni mogel prej povedat, da se samo zajebava in v bistvu sploh ne misli avta stran dat. Huh mel je srečo, da je na vaju naletel sam bi ga želel spoznati na licu mesta in slišati njegove argumente zakaj sem jaz danes naredu 150 km, zdaj pa grem spet z dolgim nosom nazaj. Mislim, da imamo v Sloveniji mal lepše znamenitosti kot ena k**ceva Škofja Loka, kam bi lahko šel na izlet, če bi mi pač pasalo zabiti dan.
In to za nepremičnino od volvota, ki je velikokrat bolj neprodajna kot 3 leta stara vreča krompirja. Jaz sem svojega prodajal 4 mesece in to za 700 EUR.

..ahh...hvala Bogu, da sem končal sago z iskanjem Volvota, ker sem bil tik pred tem, da bi prodal volvota in kupil enega Pasata - tega je pa kot listja in trave po Sloveniji.
...Očitno je tak, da je pametnega karavana V70 bencinarja izjeeeemno težko kupiti...

Pubeca...upam da bota našla kaj pametnega, ker jaz sem po pol leta iskanja komaj našel en zasilo dober avto - upam ;) ...

LP D.




V40 se bo šel gledat, vsekakor na koncu bo pač Volvo.





[ Uredi 21 okt 2014, 18:38 ]
Na vrh
Wildone981
20 okt 2014, 12:26
Član #3365
Prijavljen dne: 08 mar 2013, 12:33
Objav: 69
@snake...

...tudi jaz sem se hotel tolažiti s temi "maskiranimi Focusi", pa sem po prvi probni vožnji ugotovil, da tole nima za burek (V40) proti S/V70. V 40-ki ni "tankovskega" filinga, ki ga daje 70-ka, da ne govorimo o odsotnosti 5 valjnika...
Sem dejansko imel enega V40 že rezerviranega (metalno zeleni 2.0T - avto je zgledal kot cuker), ampak sem en dan po rezervaciji ugotovil, da bi to bila brca v temo, ker bi večno pogrešal velikost avta in zvok motorja...
Sem mnenja da sem se prav odločil, ker končno upam, da bo to kar mam zdaj moj zvesti spremljevalec vsaj naslednih 5 zim...

LP D.
Na vrh
mrv
20 okt 2014, 12:48
Član #1416
Prijavljen dne: 15 dec 2009, 22:09
Lokacija: poetovio
Objav: 1234
tolažba je menda bla mišlena na "maskirano carismo", focusi so V/S40 PH2 ;)

Na vrh
bbf
21 okt 2014, 14:57
Član #411
Prijavljen dne: 13 jul 2007, 15:20
Objav: 1015
kakšen maskiran fokus, lapo vas prosm!
ajde carisma... ampak v T4 dost manj kot v NA S40.. še vseeno pa carisma... sam se lepo pele!
Na vrh
volhart
22 okt 2014, 14:48
Član #699
Prijavljen dne: 06 apr 2008, 18:17
Lokacija: Skofja Loka
Objav: 2461
Najprej se iskreno opravičujem vsem vpletenim, če to kaj pomaga.

Ravno sem prebral tole in to stran slišim prvič. Nisem vedel, da je bila zadeva takole izpeljana. Slišal sem pa, da do nakupa ni prišlo zaradi povsem običajnih razlogov...ni pravega interesa, zbijanje cene, bomo drugič ipd...mi je pravzaprav bilo vseeno, ker to nima v resnici nič z menoj in se z avtomobili ne ukvarjam več. Nimam volvota, imam samo še sedeže od 850R pa kakšno malenkost.


Tale volvo V70R je v družini že dalj časa...ne moji, ampak prijateljevi. Avto je odjavljen in parkiran v garaži nekje od začetka poletja. Ni denarja in volje, da bi se ga vozilo. Lastnik je moj prijatelj, njegov brat pa vozi M3 pa še Mercedesa zraven tega...hvala Bogu zanj. Vem, da je bil volvo za primeren denar naprodaj in to brez kakršnihkoli problemov, spletk in zajebancij...med bratoma in nasploh.

Zakaj sem avto dal na avto.net jaz. Uslugo prijatelju, ki je nesposoben to narediti sam, ker niti ne ve, kakšno opremo, motor ipd. tale avto ima. Ker ne ve, kaj se je z njim počelo v smislu servisov itd. Jaz to vem in to je bilo napisano. Vse OK? Ceno je postavil seveda on in brat. To, da se pač ne razume na te zadeve, je popolnoma sprejemljivo in lahko mu pomagam...ne vidim dileme.

Avto je bil gor pod mojim imenov mislim da okrog mesec in pol. V tem času je prišlo kakšnih 5 interesentov, kateri so vsi zbili ceno na polovico. Seveda ni prišlo do nakupa. Tudi prijatelj je mutil...bi dal za toliko ali ne bi dal...njegov problem. Jaz sem bil le kontakt brez lastnih koristi...kar se izkazuje očitno za slabo in naivno. Moj problem.

Ko je oglas pod mojim imenom potekel, sem se od tega odmaknil...ker se mi ni dalo več s tem ubadati. Ja, želim si da bi se prodal, ker bi prijatelj dobil nekaj denarja in se rešil nepremičnine...sicer dobre, ampak vseeno. Vmes me je klicalo nekaj ljudi, dva ali trije, ki so povprašali po tem avtu. Vsakemu sem, mislim, da povsem prijazno, le posredoval številko.

Odgovornosti za njegovo obnašanje in izpeljan zaključek vajinega obiska ne bom prevzel. Mi je pa iskreno žal, da me mečete v isti koš. Ko se vidimo, zagotovo dam za pijačo. Fant se sicer ne zadeva, je pa zelo zmedene narave po svoji naravi...pa kaj. Če bi vedel, da se bo zgodilo, kaj takega, bi vas že po telefonu opozoril.

Vsekakor se bom prijatelju iskreno zahvalil za tole dobro in lepo reklamo in mu odpovedal kakršnokoli pomoč glede takšnih poslov v prihodnje. Seveda mu bom dal tudi pridigo o obnašanju itd. predlagam, da pokličete njega ali njegovega brata in izlijete vso jezo na njiju.

Prosim, da se komentarjev o meni, tisti, ki me ne poznate res dobro (mene in mojih dejanj) (res dobro poznavanje ne pomeni branje po forumih in nakup enega avta), prijazno zadržite.

Fanta, še enkrat se opravičujem. Že danes mu bom razložil svoj pogled na to.

[ Uredi 22 okt 2014, 14:49 ]
Na vrh
wastegate
22 okt 2014, 15:36
Član #12151
Prijavljen dne: 24 sep 2014, 21:49
Objav: 16
volhart je napisal(a): ...

Ravno sem prebral tole in to stran slišim prvič. Nisem vedel, da je bila zadeva takole izpeljana. Slišal sem pa, da do nakupa ni prišlo zaradi povsem običajnih razlogov...ni pravega interesa, zbijanje cene, bomo drugič ipd...


Verjetno to leti na kupce pred mano.. Ker jaz niti nisem zbijal ampak že skoraj dal denar lastniku, pa se je sekundo pred tem zaustavilo..

Sem se želel pogovorit z bratom, pa žal nisem imel te možnosti, saj lastnik ni želel dati številke in ni ga želel v drugo več poklicati. Vglavnem, kljub temu da sem se vse zmenil po telefonu in vse, očitno avto sploh ni bil več naprodaj. Ker sem za slovo prejel komentar: "Lej, če se bo avto slučajno prodajal, boš prvi ki boš zvedel." In na to več nisem mel komentarja. Kot da bi se dogovarjal s tremi osebami. Tudi lastnika sva vprašala če se je sploh kaj pogovarjal z bratom o tej zadevi pa je rekel da ja.. ampak, zgledalo je kot da ne.

Kakorkoli, še ena življenjska izkušnja več.
Na vrh
mrv
23 okt 2014, 10:53
Član #1416
Prijavljen dne: 15 dec 2009, 22:09
Lokacija: poetovio
Objav: 1234
Wildone to je tvoj bivši ? Al si imel ročni menjalnik

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=8967077&show=1&avto=Volvo%20S70



[ Uredi 23 okt 2014, 10:53 ]
Na vrh
Pojdi na stran  1 [2] 3

moderatorji: HIŠNIK, volvo5er, alfaromeo, RollingStone, AljAž

Skoči:     Na vrh

Powered by e107 Forum System
Prisotni
Gostov: 66, Članov: 0 ...

največ prisotnih: 1352
(Članov: , Gostov: 1352) v 20.03 - 12:40

Člani: 5981
najnovejši član: Bobbikedge
Dogodki
Ni dogodkov
Anketa

Kdaj in v katerem modelu je Volvo prvič predstavil laminirana stekla?

1972 - 240

1992 - 850

1944 - PV444/544

1986 - 360

Anketa je namenjena samo članom

glasov: 526
Prejšnje ankete