Dobrodošli
Uporabniško ime:

Geslo:


Zapomni se me

[ ]
[ ]
[ ]

Oglasi
http://www.seeklogo.com/images/1/740-logo-6E10838713-seeklogo.com.gif

Forumi
vozimvolvo.si :: Forumi :: Mali oglasi
<< Prejšnja tema | Naslednja tema >>   

Vozil sem se 470 km daleč gledat na uro...

Pojdi na stran  [1] 2 3
Avtor objava
Wildone981
22 maj 2014, 22:59 Predogled tiskanja
Član #3365
Prijavljen dne: 08 mar 2013, 12:33
Objav: 69
Moram vam povedati, da sem danes naredil 950 km v Italijo in domov prišel brez vozila na prikolici...

Tale prodajalec (Elvis) je en totalni peder (v svoji nobel beli srajčki in nazaj polizani frizuri) in po 25 mailih glede avta in ne vem kolikih obljubah, da je avto mehansko perfekten (ima samo malo potrgane sedeže, zanič diske in rahlo poškodbo pleha po desni strani). Sem se odločil da grem po avto. Gre pa se za Volvo V70, T5, AWD letnik 1997. Ker se je pač družina povečala in bi prav prišel kak karavanček, kjer ne bi rabil vsakič organizirati koferama, da spravim notr vse »otroške« stvari in kak kos prtljage. Pa še največji plus, avto je imel vgrajeno LPG instalacijo. Ti dve stvari sta me premamili, da sem se odločil riskirati.
Da ne bi sploh o tem da prodajalec ne govori tud eno besedo angleško – te gleda ko tele v nova vrata in sprašuje ali boš kupil avto. Odgovore na mail je pisala njegova punca in tud poklical mi jo je ko sem bil tam, ampak punca ne pozna nobene tehnike in se tud z njo nisem mogel nič zmenit – edino kar mi je ponavljala. ali bom avto kupil z viso ali gotovino…!?!

Tipo je vedel 3 dni, da pridem v četrtek in ni bil niti toliko normalen, da bi:
- napumpal gume, sedel je na feltnah
- opral avto, dreka in prahu gor, kot da se ga nihče ni dotaknil leto dni
- Lak se je luščil po celem in ne samo po strehi in haubi, kot mi je povedal
- posesal – ni komentarja
- napolnil akumulator – popolnoma mrtev, da se tudi kontrolke več ne prižgejo.
- gume stare 10 let
- feltne po robovih kot da bi jih nekdo namenoma hotel okol in okol uničit
To je kar se tiče prvega vtisa.

Mehansko perfekten - to je bila šele žalost:
- daljinca za centralno sploh nima,
- na armaturi gorijo ene 3 lučke, ki ne bi smele goreti
- radio se ne da prižgat ker tip nima kode
- notranjost resnično sesuta povsod kjer je to mogoče:
- kljuka na levih vratih ne dela,
- oba prva sedeža raztrgana
- levi sedež se komaj premika - elektro pomik, memory ne dela
- raztrgan itison na podu pod tepihom !?!,
- mehanizem za nastavitev volana ni fiksen
(med vožnjo se premika notr, ven, gor, dol)
- naslon za roko odtrgan, ročna zavora se zategne do skoraj pravokotnega položaja brez vsakega upora zalj,
- zavore popolnoma zanič, nobenega naslona na pedalu (uničen glavni zavorni cilinder), ploščice niso več imele mesa in so drsale kovina na kovino po diskih.

- pod motornim pokrovom:
- totalno raztrgan zgornji nosilec motorja
- motor masten vse okoli pokrovčka za nalivanje,
- motor crkne vsake 3 minute,
- klima čist malo hladi,
- znana servisna zgodovina za Elvisa pomeni:
- nalepka na pokrovu filtra kjer piše menjava zobatega jermena pri 240.000 km - leta 2009 !?!
- oglaševan z 290.000 km - na števcu 343.000 km (izgovor – pač napka pri vnosu ?!?) napaka pri vnosu ne more biti 290.000 >>> 343000. Lahko je 230.000 >>> 320.000…na kozlanje mi gre še vedno.

Skratka v Italijo niti več ne pljunem ne da bi šel kdaj tja. Da obstajajo taki idioti, ki ti preko neta zatrjujejo neko stanje avta, pa vedo koliko km maš do njega pa še vseeno laže in si človek vzame dopust, ter zapravi 200 EUR za prikolico, gorivo in cestnine zato da lahko en našminkani Italian brije butla s tebe.
Da bi mu še danes zvečer prišli vandali in »zvandalizirali« čisto vsak avto ki mu stoji na dvorišču.
GNOJ OD ČLOVEKA , KI NI VREDEN DA MU SONCE GREJE RIT!!!!

LP D.


p.s.: Evo še link od tega 1,5 tone težkega obtežilca za papir:

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=238236435&asrc=st

[ Uredi 23 maj 2014, 10:43 ]
Na vrh
volhart
23 maj 2014, 00:38
Član #699
Prijavljen dne: 06 apr 2008, 18:17
Lokacija: Skofja Loka
Objav: 2461
Pa kva hodis tja po tak avto...a je bil 2.0 T5...ta je zalost. Kupi eno hudo 850 karavanko, nekaj vlozi vanjo pa bos imel boljsi avto s precej vec volvo duse, kot pa vsaka SV70. Pa ni potrebe, da jo hodis iskat v tujino. Tudi pri nas se dobijo popolnoma dobre...seveda vsaki nekaj manjka, ampak takega stanja,kot si ga opisal, pa se nisem videl...pa sem imel precej 850 doma...skupaj s frankom. Pa prosim glej, da ima avto loputo plina na zajlo in ne elektronsko. 850 je lazji, bolj poskocen in bo verjetno manj spil.
Na vrh
Wildone981
23 maj 2014, 09:18
Član #3365
Prijavljen dne: 08 mar 2013, 12:33
Objav: 69
@Volhart ... tako sesutega avta tud na marsikerem odpadu ne srečaš, v trgovini pa sploh ne - pa mi lahko verjameš da sem že imel in gledal kar nekaj avtov, tako da kaj čemo sem se pač the hard way naučil, da je treba negovati kar imaš in ne poskušati sreče v neznano - preveč dnarja in časa požre. Itak pa vedno vozim avte na gaszajlo. Elektronski gas me odbija na 100 metrov.

Odločitev je padla v svojega S70 bom vgradil novo LPG napravo in potem gasa dokler se ne sesipa sam vase. Očitno velik manjši rizik, kot pa nabava neznanega "novega" avta!
Glede 850, še tud v slo nisem našel kake pametne - žal.

LP D.
Na vrh
RollingStone
23 maj 2014, 10:54
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 12:12
Objav: 1965
Mi smo šli na podobno foro v nemčijo (1100km v eno smer). Popolnoma zastonj, prodajalec je bil isto od naših dole (če ni bil celo nek Elvis), C70ka, ki jo je prodajal kot izredno lepo ohranjeno, pa je bila slabša kot večina avtov na odpadu.

Če se ne bi nazajgrede ustavili na oktoberfestu, bi bila pot popolnoma zastonj.
Na vrh
alfaromeo
23 maj 2014, 11:10
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:59
Objav: 3866
Pa si ti videl te slike predno si šel do Elvisa

Autokendaf Srl
Sig. Elvis
Tel.:+39 (0)0444 / 946562
Tel.:+39 329 / 2221242
Fax:+39 (0)0444 / 297266
S.S. Marosticana, 18
I 36031 Povolaro di Dueville - Vicenza - Vi











[ Uredi 23 maj 2014, 11:11 ]
Na vrh
mrv
23 maj 2014, 11:45
Član #1416
Prijavljen dne: 15 dec 2009, 22:09
Lokacija: poetovio
Objav: 1234
Sodelavec je tudi že šel 700km v eno smer pa avto tam sploh več blo ni, magari vse zmejeno.

Sožalje, pa grozn avto za ta denar ! Notranjost je res obupno očuvana. Sedeži zgledajo kot da imajo 3500000km. Zanimivo kaka oblačila so mogli potniki nosit da so tak "sfukali" sedeže



[ Uredi 23 maj 2014, 11:48 ]
Na vrh
Wildone981
23 maj 2014, 12:39
Član #3365
Prijavljen dne: 08 mar 2013, 12:33
Objav: 69
@alfaromeo, @vajtsnejk ...

...sem videl slike tudi bolj podrobne in me niso motile, ker po odpadih dobiš kompletne lepe sedeže za manj kot 100 EUR, tisti rahli štrajf po desni strani je zelo enostavno popravljiv, rečeno mi je bilo samo, da so diski in ploščice zanič, pa se tudi to da zrihtat za pameten denar...
Avto sem tudi shandlal na 600 EUR že po prejetih dodatnih slikah.

Point mojega nakupa je bil mehansko brezhiben avto, in delujoča LPG instalacija znamke Vialle - kar pomeni vbrizg tekoče faze - kdor hoče se naj pozanima koliko stane taka instalacija sama.

Šminkeraj v obliki odprave prask, menjavo sedežev in diskov imam rešeno vse skup za dobrih 300 eur. Tu se je pa pojavil problem! Iz tega mehansko odličnega stanja je nastal tono pa pol težek obtežilnik za papir.

In point te teme ni ocenjevanje nakupa takega avta, ampak kretenski odnos prodajalca do mene kot morebitnega kupca in do avta samega. Ko 3 dni veš, da nekdo pride avto gledat a ne boš vsaj gum napumpal, napolnil akumulator in opral avto?
Še veliko slabše pa je, da ti človek laže o stanju avta konstantno 2 tedna skup. Mu tudi poveš da prihajaš 500 km daleč in da avta ne misliš vzet, če je na njem kaj več narobe, kot je povedano v mailih. Ga prosiš naj pošteno pove kakšno je stanje avta, da ne bom po nepotrebnem trošil denarja in časa.
Tip ti pa še en dan prej zatrjuje da je samo vizualno malo zanemarjen, tehnično pa odličen.

Pol pa prideš tja in se obnaša k da ti zlato ponuja in vsaka dodatna stvar, ki jo najdeš samo zmiga z rameni. Sn ga poslal v tri krasne ko sem mu vrnil ključ, ampak če ne razume nič druga kot Italiansko. Če bi mel jajca bi potegnil baseball bat iz prtljažnika in zamahnil proti novem audiju, ki je stal blizu in zahteval povrnitev stroškov potovanja.

Prokleti gnoj Italianski polizani!!

Na vrh
bbf
23 maj 2014, 12:58
Član #411
Prijavljen dne: 13 jul 2007, 15:20
Objav: 1015
tko naju je s frendom eden turk zajebal. sva šla na dunaj pogledat sharana, s kešom... avto sicer ok, cena ok, pregled na testerju nekaj nekritičnih napak. potem pa pogled na streho: hudo grdo poštrihano na preliv in natančnejši pregled pokazal štriharijo bibličnih razsežnosti. ... in sva šla domov ...
Na vrh
mrv
23 maj 2014, 13:17
Član #1416
Prijavljen dne: 15 dec 2009, 22:09
Lokacija: poetovio
Objav: 1234
Wildone981 je napisal(a): ...

@alfaromeo, @vajtsnejk ...

...sem videl slike tudi bolj podrobne in me niso motile, ker po odpadih dobiš kompletne lepe sedeže za manj kot 100 EUR, tisti rahli štrajf po desni strani je zelo enostavno popravljiv, rečeno mi je bilo samo, da so diski in ploščice zanič, pa se tudi to da zrihtat za pameten denar...
Avto sem tudi shandlal na 600 EUR že po prejetih dodatnih slikah.

Point mojega nakupa je bil mehansko brezhiben avto, in delujoča LPG instalacija znamke Vialle - kar pomeni vbrizg tekoče faze - kdor hoče se naj pozanima koliko stane taka instalacija sama.

Šminkeraj v obliki odprave prask, menjavo sedežev in diskov imam rešeno vse skup za dobrih 300 eur. Tu se je pa pojavil problem! Iz tega mehansko odličnega stanja je nastal tono pa pol težek obtežilnik za papir.

In point te teme ni ocenjevanje nakupa takega avta, ampak kretenski odnos prodajalca do mene kot morebitnega kupca in do avta samega. Ko 3 dni veš, da nekdo pride avto gledat a ne boš vsaj gum napumpal, napolnil akumulator in opral avto?
Še veliko slabše pa je, da ti človek laže o stanju avta konstantno 2 tedna skup. Mu tudi poveš da prihajaš 500 km daleč in da avta ne misliš vzet, če je na njem kaj več narobe, kot je povedano v mailih. Ga prosiš naj pošteno pove kakšno je stanje avta, da ne bom po nepotrebnem trošil denarja in časa.
Tip ti pa še en dan prej zatrjuje da je samo vizualno malo zanemarjen, tehnično pa odličen.

Pol pa prideš tja in se obnaša k da ti zlato ponuja in vsaka dodatna stvar, ki jo najdeš samo zmiga z rameni. Sn ga poslal v tri krasne ko sem mu vrnil ključ, ampak če ne razume nič druga kot Italiansko. Če bi mel jajca bi potegnil baseball bat iz prtljažnika in zamahnil proti novem audiju, ki je stal blizu in zahteval povrnitev stroškov potovanja.

Prokleti gnoj Italianski polizani!!




Ni mus, to jim je zgol biznis. ČE želiš boš ga vzel takega kot je ali pa se boš brezveze pripeljal gledat kot si naredil. Brez da zdaj zagovarjam prodajalca. Saj prodajalec ni odvisn od tebe. Predvsem ko se za taki drobiž pogovarjamo za ene. Verjetno trži malo dražja vozila kot ta 600€ Volvo.
Mogoče je tudi sam dal več kot 600€ in se bi ga rad samo rešil. Zakaj bi si še nato delal dodatne stroške potratil čas in ti avto očistil in naredil izpravnega ?

Pač majo eni take fore obnašanja, enim je to zgolj denar, me spominja kar na odnos pri Feštajn odpadu.


[ Uredi 23 maj 2014, 13:21 ]
Na vrh
mVm
23 maj 2014, 14:53
Član #1569
Prijavljen dne: 15 mar 2010, 09:19
Objav: 134
Sam ugotavljam da se je treba držat enega pravila in večinoma učinkuje. Če je avto zunaj zanemarjen tudi tehnično ni OK. Seveda so izjeme ampak za začetek je to kar prava smernica.

Tu ne govorim o malih pikicah in udrtinicah od parkirišča na vratih ampak o konkretnih risih, počohanih vogalih, strgani sedeži etc. Če lastnik ni imel volje tega porihtat potem je tehnično definitivno spregledal marsikaj ;)

Jebatga, vsaka šola nekaj stane. Sm si tudi sam plačal "šolanje" pri trenutnem avtu.
Na vrh
Volvo. 4 life
23 maj 2014, 19:27
Član #384
Prijavljen dne: 22 jun 2007, 17:09
Objav: 3327
mVm je napisal(a): ...

Sam ugotavljam da se je treba držat enega pravila in večinoma učinkuje. Če je avto zunaj zanemarjen tudi tehnično ni OK. Seveda so izjeme ampak za začetek je to kar prava smernica.

Tu ne govorim o malih pikicah in udrtinicah od parkirišča na vratih ampak o konkretnih risih, počohanih vogalih, strgani sedeži etc. Če lastnik ni imel volje tega porihtat potem je tehnično definitivno spregledal marsikaj ;)

Jebatga, vsaka šola nekaj stane. Sm si tudi sam plačal "šolanje" pri trenutnem avtu.


Enakega mišljenja ;)
Na vrh
volhart
23 maj 2014, 20:51
Član #699
Prijavljen dne: 06 apr 2008, 18:17
Lokacija: Skofja Loka
Objav: 2461
Ja, res je tisto C70 smo sli pa v Essen gledat zame...katastrofa. Tako, da poznam beden obcutek ob nategu.
Na vrh
oto
24 maj 2014, 18:12
Član #1165
Prijavljen dne: 07 jun 2009, 13:44
Lokacija: zg.polskava-gabernik
Objav: 137
Upam, da ga boš enkrat srečal na domačem terenu.
Na vrh
Tex
25 maj 2014, 19:53
Član #10542
Prijavljen dne: 31 mar 2014, 21:24
Lokacija: Ljubljana
Objav: 455
sploh nisem vsega bral, vendar oprosti lahko nehaš pljuvat po Makaronarju, ker si sam butast, da si šel tak avto sploh gledat ! Že vsak po slikah vidi, da je za na odpad ( še sam si si odgovoril, da na odpadu najdeš lepše )
In da se greš peljat 1000km daleč, jaooo moje sožalje, ampak tukaj vseh dil nimata pribitih, ne ti in ne prodajalec !
Pri nas z lahkoto najdeš lep 850, V70 ( ne ravno za 700eu, vendar za veliko več pa tudi ne )... samo malo potrpljenja in gre...
PS: na netu je bil zelo lep črn V70 letnik 99, 2.5 20V 170hp... za 900eu !
Na vrh
Volvo. 4 life
25 maj 2014, 20:09
Član #384
Prijavljen dne: 22 jun 2007, 17:09
Objav: 3327
Jaz sem šel po R-a v Berlin na blef z vlakom, češ da je z avtom vse ok in da se bom BP pripeljal do doma. No, točno tako je bilo, ampak še dons se mi zdi, da sem imel veliko srečo

Sem pa 1x šel v Trst gledat eno črno 2.0 T-5 AWD, po zagotovilih prodajalca v prvi barvi, vse ok. Ko sem prišel tja, se je avto sicer lepo peljal, načeloma vse ok. Ampak avto je bil ravno pripeljan od ličarja ( mogoče dan, 2 prej ), svetil se je kot nov, vendar že na daleč je bilo vidno, da je ves skitan. Niti me ni zanimalo zakaj in kako, bolj me je motilo, da me je prodajalec prej prepričeval da je 1. barva in 1. lastnik. Sicer avto je bil kot nov, vendar tip ni in ni popustil, da avto NIKOLI ni bil barvan, res hecno Ko sem prišel domov, me je čakal mail, da prizna da je bil avto cel štrihan in da mu je zelo žal, da se je zlagal in da se da za ceno še zmenit, če ga vzamem. Res hecna izkušnja in hecen možic avta, takrat nisem vzel.
Na vrh
Wildone981
25 maj 2014, 22:42
Član #3365
Prijavljen dne: 08 mar 2013, 12:33
Objav: 69
@ Tex če je kdo butast tu gor si to ti... Ampak dost o tem.

Zdaj za vse tiste, ki niste skapirali bistva teme (@Tex,...). Bistvo je, da sem opisal svojo izkušnjo z nategunskim prodajalcem in mišljeno je bilo, da tudi ostali, ki ste podobno izkušnjo imeli opišete svojo.

Kaj pa kerga od vas briga kaki avto si js hočem kupit. Moji pogoji temu prodajalcu so bili: redno servisiran motor, delujoča LPG naprava, brezhibna ostala tehnika avtomobila.
To mi je prodajalec zagotavljal, skozi vseh 25 mailov. Prodajalec je zagotavljal: vse je OK, le sedeži so strgani, lak slabši in diski za zamenjat. Od defektnega zavornega cilindra, nepravih kilometrov, uničenega mehanizma za nastavljanje volana, crkovanja motorja, potrebe po takojšnji menjavi zobatega jermena - TO JE VSE PRIKRIL, kjub večim pozivom da naj predstavi realno stanje avta.

Mi je vseeno za šminkeraj, praske in raztrgane sedeže, ker komplet sedežev dobim na odpadu za 100 EUR. Zato sem tudi šel poln optimizma v smeri Vicenze.

Zarad mene se lahko ta tema tud zbriše, ker mislim da smo vse skup dovolj prežvečili. Jaz vsekakor tukaj ne mislim več pojasnjevati zakaj me zanima avto, ki NI V NULO, ampak le tehnično OK in z LPG!

LP D.
Na vrh
Tex
25 maj 2014, 22:52
Član #10542
Prijavljen dne: 31 mar 2014, 21:24
Lokacija: Ljubljana
Objav: 455
kdo ti je rekel, da sem butast, saj me ne poznaš, ti pa si to dokazal
Sorry, vendar, če greš gledat takle avto ti drugega težko rečem...
Si se kdaj vprašal, glede na stanje slik, da morda pa avto ni v stanju kot mora biti ?
Če nekdo tako zanemari avto, verjemi, da tudi tehnika ne more špilat...
Še nikoli nisi pomilil, da te bo makaronar probal nategnit, če te bo le lahko ?
In, šel si ga gledat, kljub vsemu, na loterijo, sedaj pa nam tukaj jamraš...
Še pri lepem, bi se vprašal, kako bo, pri takem kot je na slikah....
PS: sicer te popolnoma zastopim, da si razpizden do kraja, vendar, vseeno bodimo realni...
Pokliči Frenka, pa ti bo enega sestavil...

poglej tega, avto v piko... http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=8412178&show=1&avto=Volvo%20V70%202.5%20T
Na vrh
JG
26 maj 2014, 00:06
Član #100
Prijavljen dne: 26 nov 2006, 20:27
Lokacija: Gorenjska
Objav: 1349
Roko na srce, ampak ko tole berem pa lahko mirno pripomnim, da Wildone981, si se odzval na ta oglas zelo nezrelo, da ne rečem neumno. Če si res videl te slike in si se bil pripravljen peljati kamorkoli po ta kokošnjak, lahko zaključim, da si jo še srečno odnesel, kaj veš kašen "tič" te čaka če je sposoben skreirati tak "oglas".


[ Uredi 26 maj 2014, 00:07 ]
Na vrh
bbf
26 maj 2014, 09:51
Član #411
Prijavljen dne: 13 jul 2007, 15:20
Objav: 1015
ampak JG, on se je osebno s prodajalcem menil o napakah na avtu in zagotovljeno mu je bilo, da je to kar išče. Mogoče se je prenaglil v mejlih in zahteval mehansko BP, in prodajalec ga je na tem našponal. Vsekakor je to slaba praksa in tako prakso se izvaja tudi pri nas. Velikokrat slišim, kako je šel kdo iskat avto, v predvsem ŠTAJERSKI konec, in se jezno vrnil domov brez nakupa. Vse tipitopi, zmenjeno vse, prideš tja, je pa tako kot tale makaronarska izkušnja - slike pet let stare, avto ne užge, tiste male pike rje so ratale luknje... Razumljivo za popiz*it! pa da ne bo kdo s štejerkega lajal nazaj: ne posplošujem!
Na vrh
datanitilu
26 maj 2014, 09:59
Član #1491
Prijavljen dne: 31 jan 2010, 18:32
Objav: 289
tole s štajerci si lepo povedal sam v celju in širši okolici nikoli več ne kupim avta
Na vrh
mrv
26 maj 2014, 11:21
Član #1416
Prijavljen dne: 15 dec 2009, 22:09
Lokacija: poetovio
Objav: 1234
datanitilu je napisal(a): ...

tole s štajerci si lepo povedal sam v celju in širši okolici nikoli več ne kupim avta


ojoj opet smo tam. Ne morete tega posploševat tak

[ Uredi 26 maj 2014, 11:35 ]
Na vrh
oto
26 maj 2014, 21:40
Član #1165
Prijavljen dne: 07 jun 2009, 13:44
Lokacija: zg.polskava-gabernik
Objav: 137
Malo lepše se obnašaj bbf, kajti z takšnimi izjavami kot je lajanje mislim da ne spada na forum.
Na vrh
mrv
26 maj 2014, 21:53
Član #1416
Prijavljen dne: 15 dec 2009, 22:09
Lokacija: poetovio
Objav: 1234
oto je napisal(a): ...

Malo lepše se obnašaj bbf, kajti z takšnimi izjavami kot je lajanje mislim da ne spada na forum.


Se ne čudim da hrvati potem tako pišejo


Na vrh
blazh
26 maj 2014, 22:13
Član #10790
Prijavljen dne: 21 apr 2014, 18:07
Objav: 4
Kar se tiče nategunov, je menda povsod enako. Moje izkušnje:

Sem kupoval Golfa 4, se peljem v soboto zjutraj ob 7:00 ponj (pol ure prej sem bil tam, da ja ne bi zamudil dogovorjenega roka) in tip me kliče 10 km pred Domžalami (kjer se je avto prodajal) da je avto pravkar prodan. A še ob odhodu iz Ptuja sem poklical prodajalca in pravi vse OK, da čaka na mene.

Nato sem kupoval A3 iz Škofje Loke. Pridem na ogled, avto polit z vodo (da se ja risi ne vidijo). Tega sem se takoj zavedal in ni me motilo, ker sem iskal avto s čimbolj ohranjenim motorjem in notranjostjo. Takrat je vse zgledalo OK, avto kupljen. Doma se čez 2 dni prižge lučka za sondo, natančen pregled pokaže še na počen izp. kolektor. Vsaj srečen sem bil, da sem toliko zbil ceno, da sem vse dal popravit in še je ostalo za avtoradio in 1 mesec prehranjevanja v McDonaldsu.


Na vrh
Ovlov
26 maj 2014, 22:58
Član #257
Prijavljen dne: 22 mar 2007, 04:15
Objav: 700
V McDonaldsu??
Na vrh
bbf
27 maj 2014, 07:34
Član #411
Prijavljen dne: 13 jul 2007, 15:20
Objav: 1015
oh ja... ko ne boste zagovarjali prerodajalcev s slabo poslovno prakso, se bomo vsi lepše obnašali..
Na vrh
Volvej
27 maj 2014, 12:14
Član #1127
Prijavljen dne: 05 maj 2009, 13:06
Objav: 1554
datanitilu je napisal(a): ...
tole s štajerci si lepo povedal sam v celju in širši okolici nikoli več ne kupim avta


CE ni štajerska

Kolega je s CE regije že dve podrtiji pripeljal domov, samo to ni za posploševat. Pa CE spada pod LJ regijo, ne MB.
Na vrh
Tex
27 maj 2014, 14:13
Član #10542
Prijavljen dne: 31 mar 2014, 21:24
Lokacija: Ljubljana
Objav: 455
hej, ne govorimo o štajerski regiji ;) paš pa o vzhodnem delu Trojan ;)
Ojoj, kakšno razvalino sem kupil v NM....
Na vrh
klm07
27 maj 2014, 15:47
Član #2184
Prijavljen dne: 25 mar 2011, 20:45
Objav: 409
No Tex pa nam zaupaj kakšno razvalino si privlekel iz NM?
Na vrh
tomazKK
27 maj 2014, 17:17
Član #79
Prijavljen dne: 20 nov 2006, 14:34
Lokacija: Krško
Objav: 560
Od kod Trojanski konj?
Na vrh
Tex
27 maj 2014, 21:41
Član #10542
Prijavljen dne: 31 mar 2014, 21:24
Lokacija: Ljubljana
Objav: 455
uff... kar nekaj let je že tega, kakih 10 jih bo...
Takrat sem bil nor, pa sem zaradi tega prodal T-5R...
Kupil sem pa v NM razvalino od razvaline Porsche 944 S2 Convertible, in tudi tisti prodajalec je bil eno navadno govno od človeka, da ne rečem peder, ker bi jih preveč užalil...
Zgodba kompletnega avta, bi bila pa že skoraj za pravljico, če ne za knjigo...

Trojanski konj, je vsak, ki gre čez Trojane gledat avto ...

[ Uredi 27 maj 2014, 21:43 ]
Na vrh
Pojdi na stran  [1] 2 3

moderatorji: HIŠNIK, volvo5er, alfaromeo, RollingStone, AljAž

Skoči:     Na vrh

Powered by e107 Forum System
Prisotni
Gostov: 84, Članov: 0 ...

največ prisotnih: 1352
(Članov: , Gostov: 1352) v 20.03 - 12:40

Člani: 5981
najnovejši član: Bobbikedge
Dogodki
Ni dogodkov
Anketa

Kdaj in v katerem modelu je Volvo prvič predstavil laminirana stekla?

1972 - 240

1992 - 850

1944 - PV444/544

1986 - 360

Anketa je namenjena samo članom

glasov: 526
Prejšnje ankete