Dobrodošli
Uporabniško ime:

Geslo:


Zapomni se me

[ ]
[ ]
[ ]

Oglasi


Forumi
vozimvolvo.si :: Forumi :: Mali oglasi
<< Prejšnja tema | Naslednja tema >>   

P: volhart d.o.o.

Pojdi na stran  1 2 3 4 [5] 6 7 8 9
Avtor objava
volhart
21 nov 2012, 20:14
Član #699
Prijavljen dne: 06 apr 2008, 18:17
Lokacija: Skofja Loka
Objav: 2461
150 eur mam za dvakrat do najboljsega soseda...jih raje furam na svojem avtu.
Na vrh
volhart
22 nov 2012, 16:48
Član #699
Prijavljen dne: 06 apr 2008, 18:17
Lokacija: Skofja Loka
Objav: 2461
Prodam volvo 740...

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6681588&show=1

Cena za clane 750 eur. Vse deluje.
Na vrh
MKovic
22 nov 2012, 18:17
Član #55
Prijavljen dne: 14 nov 2006, 19:57
Objav: 720
volhart je napisal(a): ...

Prodam volvo 740...

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6681588&show=1

Cena za clane 750 eur. Vse deluje.

Čakaj, čakaj tole mi pa ni čisto jasno: avto se je prodajal za 500 EUR, koliko, skoraj leto? Ti si ga pred nekaj dnevi dobil za 350 EUR, sedaj je pa vreden že 1000? Sem misli, da so časi hiperinflacije mimo. :-)
Na vrh
bvogri
22 nov 2012, 18:20
Član #36
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 13:08
Lokacija: Ljubljana
Objav: 1574
MKovic zamudil si priložnost za zaslužek ;)

Pač če se prodaja in za koliko je čisto stvar Tonija ane?? Če ga bo kdo kupil pa je spet druga stvar. Prodajal pa se je prej samo na forumu kjer pa ima večina raje novejše problematičnejše volvote, ki imajo porabo pod 7l ;)
Na vrh
volhart
22 nov 2012, 18:39
Član #699
Prijavljen dne: 06 apr 2008, 18:17
Lokacija: Skofja Loka
Objav: 2461
Ma nobene inflacije...avto je tako ali tako vreden vsaj 1000 eur, ne glede na to za koliko sem ga kupil sam...pa potem povejte, zakaj ga sami ne kupite za 350 eur...ocitno ga nihce noce...torej je imeti ga tudi neka cena. Mogoce Jaku nisem placal samo 350 eur, mogoce sem mu odeljal avto, ki ga ni imel kje imeti, avto ki mu je bil v breme, avto ki mu ne bo vec zrl zivcev itd....mogoce. No, sedaj se bom jaz z njim ukvarjal in ga skladiscil in servisiral in za to tudi nekaj zahteval. Sem pa mimogrede ze popravil meglenke, gretje sedezev ter odkril, da je neko stalno sumenje v kabini pravzaprav posledica bencinskega filtra. No, za 1000 eur bodo na njem vsekakor slabse gume, kot sem jih jaz dobil za 350 eur. Ce se ze grem tole z volvoti, se grem predvsem zato, da imam kaj od tega...saj vsi od vas verjetno pocnete se kaj zraven sluzbe...a ne. Sploh pa je forum zelo majhnen in omejen trg...vecino volvotov gre v roke izven foruma, ker tukaj ljudje teh avtov in vlozenega dela ne cenijo dovolj.
Na vrh
MKovic
22 nov 2012, 19:00
Član #55
Prijavljen dne: 14 nov 2006, 19:57
Objav: 720
Ne, da ti kaj očitam, samo ugotavljam. Pač spremljam trg 7/9-k in vsi, ki so dani na avto.net se tam valjajo do poteka oglasov z minimalnim številom ogledov. Tudi takšni za 500 EUR in manj. Ti pa privoščim, da ga prodaš za zahtevano ceno. Če rabiš kakšen del zanj, pa ponudba še vedno velja: vse kar je pri meni ti je na voljo.
Na vrh
volhart
22 nov 2012, 19:46
Član #699
Prijavljen dne: 06 apr 2008, 18:17
Lokacija: Skofja Loka
Objav: 2461
Hvala...mogoce kaksen motor 2.3 turbo...ce ga dobim, avto ostane moj.
Na vrh
Volvej
22 nov 2012, 20:44
Član #1127
Prijavljen dne: 05 maj 2009, 13:06
Objav: 1554
Meni je zanimivi tvoj optimizem, sicer ne mislim nič slabega s tem ravno obratno.

Kupiš tega od Jakata, ki ga je prodajal 2 leti, tudi na a.net za manj denarja kot ga sedaj prodajaš ti, pa ni našel kupca, ti pa ga daš na a.net za več denarja ko tako veš da ni kupca za takšen avto.

Pa ona 850 T5 ki si jo dobil za 150e pa je bila na a.net tudi za več kot 2kE.

Sicer ti več kot privoščim da jih dobro prodaš, logično da bi rad še kakšen zaslužek zraven službe, samo vseeno malo optimistično zastavljene cene. Če bi dal ceno za 850 recimo 850e bi jo verjetno prodal pa še vedno imel 700e profita. Če je pa zdajšna cena 1,4k če se ne motim z volanskami potem pa je OK, samo kupcev za te avte ni. Kdo kupuje poceni avto, hoče poceni registracijo pa tankanje. Razen kakšen ljubitelj ki bo kupil avto za hobi, teh pa je malo.
Na vrh
volhart
22 nov 2012, 20:50
Član #699
Prijavljen dne: 06 apr 2008, 18:17
Lokacija: Skofja Loka
Objav: 2461
Takole bom rekel...kdor se trudi, mu tud rata...iz ene 850 smo prisli do sledecega...vsaj 15 850k, dvostebernega dvigala, en kup orodja, en kup strank, celoletne registracije pa se kaj bi se naslo. Da se da. In svoje avte vecinoma prodam ze v naprej dogovorjenim strankam...tale T5, ki je na netu pac nima kupca...verjemite veliko je ostalih, za katere se ne ve in jih nikoli ne dam na net ker so prodane po vnaprejsnjem dogovoru...kako...znanci zaupajo, da bodo dobili v redu avto in za to se gre. Ce bi ciljl na slovenjcelne, bi se to zadevo sel z golfi. Naj prosim nikogar ne moti moj nacin delovanja. Vsak od vas ima popolnoma enako priliko. 740 pa lahko jutri prodam brez gum in felten za 550 eur...pa ce kdo verjame ali ne...mozakar me dobesedno prosi zanjo.

[ Uredi 22 nov 2012, 20:51 ]
Na vrh
Volvej
22 nov 2012, 20:53
Član #1127
Prijavljen dne: 05 maj 2009, 13:06
Objav: 1554
No to pa nisem vedel, pošteno!
Na vrh
tomsom
22 nov 2012, 21:44
Član #1258
Prijavljen dne: 18 avg 2009, 22:04
Objav: 1067
Ja takole, da se jaz dodam.
Toni, spremljam kaksne gajbe kupujes, kolikor je javno, in bi se upal od tebe kupiti avto kadarkoli.
Da gres meglenke popravljati in zice lotati je ze dlakocepsko, in to cenim.
Vidim da tudi motorje postimas v kolikor kaksen kje kaj jeca, zato mislim da si zasluzis tistih nekaj 100€ na avto.
Kdor ni nikoli nic sam delal na avtu, to tvojo temo gleda zgolj iz strani lahkega zasluzka, kar pa je dalec od tega.
Ves kaj prodajas, ves kaj si kupil in za to zahtevas svojo ceno.
Gasa dalje ! ! !
Na vrh
volhart
23 nov 2012, 06:45
Član #699
Prijavljen dne: 06 apr 2008, 18:17
Lokacija: Skofja Loka
Objav: 2461
Recimo...200 eur za delo smo racunali prijatelju, kateremu smo prejsnji teden na V70R Ph1 zamenjali tesnilo glave, teflone ventilov in naredili kompleten veliki servis. Mogoce kdo ve, koliko je s tem dela?! Hvala Tomson.
Na vrh
MKovic
23 nov 2012, 17:58
Član #55
Prijavljen dne: 14 nov 2006, 19:57
Objav: 720
volhart je napisal(a): ...

Recimo...200 eur za delo smo racunali prijatelju, kateremu smo prejsnji teden na V70R Ph1 zamenjali tesnilo glave, teflone ventilov in naredili kompleten veliki servis. Mogoce kdo ve, koliko je s tem dela?! Hvala Tomson.

Volhart, sorry ampak "packarija", ki ste jo naredili s C70 me ne prepriča. Raje plačam malo več za menjavo teflonov, pa je zadeva korektno opravljena.
Na vrh
Krajnik
23 nov 2012, 21:20
Član #1541
Prijavljen dne: 03 mar 2010, 18:33
Objav: 108
MKovic je napisal(a): ...

volhart je napisal(a): ...

Recimo...200 eur za delo smo racunali prijatelju, kateremu smo prejsnji teden na V70R Ph1 zamenjali tesnilo glave, teflone ventilov in naredili kompleten veliki servis. Mogoce kdo ve, koliko je s tem dela?! Hvala Tomson.

Volhart, sorry ampak "packarija", ki ste jo naredili s C70 me ne prepriča. Raje plačam malo več za menjavo teflonov, pa je zadeva korektno opravljena.


No packarija je to kar ti delaš temu forumu, če se sam ne spoznaš na to se vsaj ne vtikuj. Tistega možakarja poznam ki je dal na servis in motor je res kot nov (sem ga vozil po servisu) ampak to taki kot si ti že ne boste cenili ker sami nikoli nič ne nardite. Ti kar plačuj po 1000€ samo za delo nobenga to ne moti ampak nebo čisto nič boljše poštiman kot ta in če sam ne znaš poštimat še ne pomeni da potem mora biti servis vreden čez 1000€ ker toliko pa nisi vreden ;)

Da sploh ne omenim da ali se ne spoznaš na volvote ali pa sploh ne bereš postov in serješ ker je jasno napisan da gre za V70R ph1 ti pa sanjaš o nekem C70. Mogoče si pa vsaj na netu prebral kaj so tefloni...
Na vrh
frenk
23 nov 2012, 21:37
Član #2985
Prijavljen dne: 09 okt 2012, 23:23
Objav: 69
MKovic je napisal(a): ...

Volhart, sorry ampak "packarija", ki ste jo naredili s C70 me ne prepriča. Raje plačam malo več za menjavo teflonov, pa je zadeva korektno opravljena.


MKovic, oprosti ampak kaj kar nekal strelaš, če sploh neveš, zakaj se gre... namerč jaz sm to popravljal teh 200€ je bila simbolična cena... skratka kaj je bilo narejeno: zamenjana je bila kompletna garnitura tesnil kompletno obnovljena glava,veliki servis(jermeni,napenjalci,vodna pumpa, filtri, olje v mašini in v menjalniku, cevi podtlaka), ostale stvari so bile očiščene(pcv, sesalne cevi, cevi vode), menjana tesnila turbine...
use je bilo premerjeno in pretestirano, da so mere še v mejah... dela je bilo pa za slabe 2 tedna. use to se je opravljalo pri izkušenem mehaniku, ki je samo dajal napotke za delo... delo sem opravljal jaz, malo mi je pomagal pri glavi in zato pomoč je on dobil 100€ od 200€..... materjala je bilo pa za 750€ z popustom

gre ze pa zato da sem si nabral izkušne za take posege zato pa tako kot pravim to simbolična cena, bilo je profesionalno opravljeno motor je tišji, lepše teče, ne kadi, nikjer nič ne pušča, ne pija vode.... motor je biv prej res bogi vijaki so bili tako rečeno odtegnjeni... pozna se na moči in v sami vožnji... lahko da sm še kakšno stvar izpustil...


pa mi najdi nekoga, ki ti bo vse to naredil za malo več denarja oz. za isto opravljeno delo max 400€. na uradnem servisu bi tak poseg prišel okoli 2000€.
mogoče ti bi kdo od sp. to opravil za 800€ za manj pa dvomim.... ker je že riziko da gre kaj narobe prevelik. predstavljaj si da ti nekdo opravi tak poseg in za vse skupaj plačaš 1200€ in je od tega 800€ materjala.... ves zadovoljen nad obnovljeno mašino se pelješ na prvo vožnjo in ti po 200m crkne motor... boš v tem primeru reku: a jebat ga, kar je je. ali pa boš šev do serviserja in zahteval od njega zaston popravilo oz. plačilo povzročene škode.

lahko zaribaodmična gred ti pokrivi napenjalec jermena s tem jermen dol pade in ti polomi ventile... v takem primeru je teh 400€ nič proti nastali škodi.

tko, da MKovic-u in ostelim njegovega mnenja: prosim zdržite se takih komentarjev....
Na vrh
volhart
23 nov 2012, 21:53
Član #699
Prijavljen dne: 06 apr 2008, 18:17
Lokacija: Skofja Loka
Objav: 2461
[/quote1353689870]
Volhart, sorry ampak "packarija", ki ste jo naredili s C70 me ne prepriča. Raje plačam malo več za menjavo teflonov, pa je zadeva korektno opravljena.
[/quote1353703953]

Takrat Mkovic, to je bilo recimo dve ali pa tri leta nazaj, sem bil se zelen glede teh zadev in sem zadevo vecinoma opazoval, placal pa vse. Sedaj brez problema to naredim sam tako kot je treba...tako kot je napisal Frenk.
Na vrh
volhart
23 nov 2012, 21:54
Član #699
Prijavljen dne: 06 apr 2008, 18:17
Lokacija: Skofja Loka
Objav: 2461
volhart je napisal(a): ...

[/quote1353689870]
Volhart, sorry ampak "packarija", ki ste jo naredili s C70 me ne prepriča. Raje plačam malo več za menjavo teflonov, pa je zadeva korektno opravljena.
[/quote1353703953]

Takrat Mkovic, to je bilo recimo dve ali pa tri leta nazaj, sem bil se zelen glede teh zadev in sem zadevo vecinoma opazoval, placal pa vse...in to na svojem C70. Sedaj brez problema to naredim sam tako kot je treba...tako kot je napisal Frenk.


Na vrh
MKovic
23 nov 2012, 22:00
Član #55
Prijavljen dne: 14 nov 2006, 19:57
Objav: 720
Se opravičujem, tukaj ste vsi mojstri za Volve, ni važno, da smo nekateri pred 15+ leti polagali izpite pri matični tovarni, vsekakor veste več. Sorry, šraufajte kot veste... Mi itak nimamo pojma kaj so "tefloni....
Na vrh
Krajnik
23 nov 2012, 22:08
Član #1541
Prijavljen dne: 03 mar 2010, 18:33
Objav: 108
MKovic je napisal(a): ...

Se opravičujem, tukaj ste vsi mojstri za Volve, ni važno, da smo nekateri pred 15+ leti polagali izpite pri matični tovarni, vsekakor veste več. Sorry, šraufajte kot veste... Mi itak nimamo pojma kaj so "tefloni....


ni panike ti opravičim oprosti ampak res me razkuri in mi grejo kocine pokonci če nekdo na pamet govori kako je narejeno če avta s tega servisa še videl ni. Me nekako spominja na pametne osnovnošolčke ali pa na tiste vedeževalke na 090.

Na napakah se učimo, čas pa je že in še bo pokazal svoje
Na vrh
MKovic
23 nov 2012, 22:42
Član #55
Prijavljen dne: 14 nov 2006, 19:57
Objav: 720
Krajnik je napisal(a): ...

MKovic je napisal(a): ...

Se opravičujem, tukaj ste vsi mojstri za Volve, ni važno, da smo nekateri pred 15+ leti polagali izpite pri matični tovarni, vsekakor veste več. Sorry, šraufajte kot veste... Mi itak nimamo pojma kaj so "tefloni....


ni panike ti opravičim oprosti ampak res me razkuri in mi grejo kocine pokonci če nekdo na pamet govori kako je narejeno če avta s tega servisa še videl ni. Me nekako spominja na pametne osnovnošolčke ali pa na tiste vedeževalke na 090.

Na napakah se učimo, čas pa je že in še bo pokazal svoje

Glej, zelo rad pomagam, z deli, zananjem ali drugače, ampak jezi me, ko "wonnaby" strokovnajki trdijo, da so zadevo "poštimali" 100%, ko pa iz izkušenj vem, da temu ni tako. Volva sedaj nimam, ga verjetno ne bom imel, ampak, če kdo potrebuje pomoč, sem mu na voljo.
Na vrh
Krajnik
23 nov 2012, 22:54
Član #1541
Prijavljen dne: 03 mar 2010, 18:33
Objav: 108
Sem mocno preprican, da ce peljes enega volvota na uraden volvotov servios v sloveniji pa jih prosis za generalko...je takoj boljse, ce ga peljes k enemu staremu mojstru na LPP.


Me pa zanima zakaj ne boš imel volva če si izučen Volvo mehanik ker te vzdrževanje nebi koštalo praktično nič. 100% noben ne trdi, sem napisal da se bo to pokazalo s časom. Mi je pa bolj všeč da mojega volva servisira nekdo iz veselja kot nek učenec na praksi na volvo servisu ki misli le na službo in zaslužek za 4x ceno ker dvomim da si sploh vzame čas in sploh trud da bi tako naredil kot je treba medtem ko ljubitelj teh napak sploh ne more gledati in jih odpravi zaradi sebe in mu je veliko veselje ko volva vžge in motor teče kot da bi bil nov. Ni večjega veselja...

Hvala bogu da obstajajo taki ki Volvote servisirajo zaradi veselja in strasti ker drugače bi imeli vsi samo honde civic ali pa vsakič ko bi crknila luč zamenjali avto namesto da bi se iz strasti poglobili v napako. Danes vemo da je to problem ker mehaniki ne popravljajo ampak zgolj menjajo dele zato ker se mu ne da poglobit v zadevo, ker je pač v vsakem primeru pač plačan tako kot je in to mu je edini cilj v življenju.


Na kratko cilj takih aka Toni in Frenk - popraviti Volva
mehanik na uradnem servisu - zaslužek


Še dobro da imamo take mehanike da taki avtomobili še danes tečejo.
Na vrh
bojko
23 nov 2012, 22:57
Član #1639
Prijavljen dne: 05 maj 2010, 20:06
Objav: 552
@Mkovic: kateri strokovnjak po tvojih izkušnjah zadeve poštima 100%?
Na vrh
Damijan
24 nov 2012, 17:09
Član #30
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 09:33
Lokacija: Preshgain
Objav: 1932
Na tem forumu sva vsaj 2, katera @MKovic-a spremljava in bereva že 10+ let. Tisti drugi ga menda celo osebno tudi pozna. Zato razni @krajnik-i in @frenk-i raje malo spoštovanja do osebe s toliko izkušnjami. In kolikor vem, je MKovic veliko časa prebil tudi v tujini. Naj me popravi on osebno, če se motim.

@frenk: imaš jajca, če kupim od tebe servisiran avto, da mi daš 1 leto garancije? Jaz tudi sam rihtam avte, zase. Od tega sem prodal cele 3 v vsem tem času, in pri dveh smo v pogodbi zapisali, da takoj vrnem kupnino, če bo v letu kaka napaka, za enega pa kupec ni imel te želje, ker je zaupal.

Kot je MKovic rekel, "wonnaby" je lahko biti za nekim monitorjem/tipkovnico, daleč po žici stran. Ali pa kar družno udrihati po nekom. Saj vem, skupina daje občutek moči.
Na vrh
frenk
24 nov 2012, 20:59
Član #2985
Prijavljen dne: 09 okt 2012, 23:23
Objav: 69
prišlo je do nesporazuma... nimam proti @MKovic osebno nič... sem tako rečeno nov na forum-u, tudi spremljam ga bol poredko, tudi čalnov ne poznam veliko, ne kaj delajo ali kaj so... me je pa njegov komentar pogrel... nism se mislu kakor koli zamerit... se pa lahko spoznamo na kruhkih pa častim pivo.

Na vrh
bojko
25 nov 2012, 12:14
Član #1639
Prijavljen dne: 05 maj 2010, 20:06
Objav: 552
To, da je nekdo bil na nekih izobraževanjih in ima "diplome" obešene na zidu servisa, zame ni noben garant, da bo zadevo poštimal tako, kot bi jo moral. Mogoče je 10, 20 let nazaj to čelo nekaj pomenilo, danes je to bolj za okras kot karkoli drugega.

[ Uredi 25 nov 2012, 12:17 ]
Na vrh
Volvej
25 nov 2012, 12:57
Član #1127
Prijavljen dne: 05 maj 2009, 13:06
Objav: 1554
To je zato ker majo sefe zadaj za temi diplomami!
Na vrh
Clan
25 nov 2012, 13:08
Član #1154
Prijavljen dne: 26 maj 2009, 23:40
Objav: 146
@bojko in tebi podobnim: pa se ti sploh zavedas kake neumnosti klobasas!?

Ce mislis da diploma izpred 10, 20 let nic ne velja, kako to, da ko si prisel ti v srednjo solo, faks, ce ze, nisi ti ucil profesorjev, saj so oni verjetno diplomirali ze kakor pravis 10, 20 let nazaj? Ti kot veleum si pa ta isto snov, samo v manjsem obsegu gulu verjetno se pred parimi meseci v avgustu za zadnji popravni izpit... torej si imel vec znanja, po tvojem

Toni in frenk sta si pa zadala projekt remonta starih gar, in ce bosta pametna dovolj in se izogibala tvojih in podobnih nasvetov in upostevala mnenja nekoga, ki je resnicno relevanten na svojem podrocju, ni vrag, da jima ne bo uspelo...nekega dne.
Na vrh
volhart
25 nov 2012, 13:46
Član #699
Prijavljen dne: 06 apr 2008, 18:17
Lokacija: Skofja Loka
Objav: 2461
Bravo clan. Naj se zjasnim enkrat za vselej.

Cenim vse na forumu pa tudi druge izven njega. Najin projekt je ohranjat 850 pri zivljenju. Seveda nobena ne gre nova od naju, gre pa v takem stanju, da bo delovala se kar nekaj casa. Mislim, da je vsem jasno, da ce sam kupim 850 za 700 eur, jo postimam...ne 100 %, in jo prodam za 1300 eur, da avto ni nov. Zaboga, samo amortizerji novi stanejo 500 eur. Marsikdo me vprasa ali ima narejen velik servis...vsi vemo da je materiala in dela za 500-700 eur. Ne gospod nima ga, lahko pa vam ga naredimo ampak potem bo pac za to ceno drazji...aha potem pa ne. Veste, ljudje bi radi nove diske, velik servis, vsaj enega daljinca, ki deluje itd za 1000 eur...no to je sramotno in ponizujoce. Lahko naredimo tudi novo 850, ki bo ohranila samo skoljko...je kdo pripravljen placati 60000 eur zanjo...jo dobi v pol leta.

Torej bodimo vsi realni...ce peljem 850 na lekseta, bo na njej nasel napak za 5000 eur...od kompletnega podvozja do kompletnega motorja do enega kupa drugih zadev...

Jaz in Frank zelo solidno odpraviva vecino ali pak vse motece napake...recimo gretje pecke, abs lucka, popokane plastike, gretje sedezev, alarm in daljinsko zaklepanje, zvocniki, oddusek, vakumske cevke, klima itd podvozje kolikor je smotrno in kolikor je nekdo pripravljen placat itd. Skratka, poceni avto...recimo 1300 eur, ki bo delal se par let recimo 90%.

Znamo in pripravljena pa sva tudi avto precej bolje obnovit, z vsemi novimi deli, ampak ta strosek naj potem prevzame kupec.

Glejte, ali se za 1300 eur pri nas dobi avto, v katerega boste zaupali in bo resnicno dober. Tisti, ki imate denar, se strinjam, da je bolje kupiti 5 ali 10 let starega volvota, se bolje cisto novega, tisti ki ga nimajo, pa morajo izbirati med avtomobili v rangu 1000 eur...in tu s francijem veliko pomagava in nama je v veselje in strast. Naj povem samo toliko, da k nama pride se marsikdo z drugo znamko...sam nikoli ne sraufam drugega kot le in v glavnem volvota 850...zakaj, ker mi gre vse drugo na zivce in bi delal le za denar, pri 850 pa uzivam. Tudi moja punca vozi peugeota na servis drugam in ne k meni, ker pac nima 850. Gre za strast in ne denar, mora ga pa nekaj biti, ker sicer je to predraga strast.

In ja jasno mi je, da 850 danes ni popolnoma noben biser na cesti. Sem dva dni nazaj vozil cliota RS...noro boljsa lega, avto ima 7 let, cena zanj je bila 8000 eur...no za mal provokacije, ni tako brutal kot 850 in je pocasnejsi, na ovinkih seveda ne. Vceraj sem vozil tudi BMW M3 letnik 2000. Vse je dalec boljse kot v 850, avti je naprodaj za 13000 eur, je lepo ohranjen, ampak vsakic ko saltas v tretjo, rozlja. Jebiga ga, bi ga rad imel, ampak ni denarja.

Pa nobenih zamer.
Na vrh
bojko
25 nov 2012, 13:57
Član #1639
Prijavljen dne: 05 maj 2010, 20:06
Objav: 552
@Clan: daj malo bolj pozorno preberi, kaj nekdo napiše in šele potem neklobasaj.
Pišem o mehanikih in njihovih "diplomah", ti pa mi nazaj neklobasaš o profesorjih na faksu. A že obstaja kaka fakulteta za mehanike? A si pri katerem mehaniku že videl na zidu obešeno dipomo izdano od te fakultete, za katere obstoj jaz ne vem? Če obstaja, potem tale odstavek vzamem nazaj in se zaradi tega mojega nepoznavanja te fakultete tebi in vsem tebi podobnim kar takoj opravičim.
In ko bo tebi nekdo z mehanikarsko "diplomo" izdano od matične firme naprešal pušo na roki čisto narobe obrnjeno, pa ti to roko prisraufal nazaj na avto in nič kaj opazil ali posumil, da je pa kljub svoji diplomi mogoče površen pri svojem delu, potem boš pa še ti začel klobasati tule na forumu poste, s katerimi boš hotel povedati, da nobena še ne vem kaka izobrazba ni garant za dobro opravljeno delo, če je oseba s to izobrazbo pri svojem delu šlampasta.


[ Uredi 25 nov 2012, 14:00 ]
Na vrh
Clan
25 nov 2012, 16:14
Član #1154
Prijavljen dne: 26 maj 2009, 23:40
Objav: 146
@bojko; nevem no, kakor berem si ti tisti ki si prvi omenil besedo diploma. Vsakemu nek dosežek v življenju nekaj pomeni. Zdej pa ali ta naziv upraviči njegovo delo in s tem rezultat pa naj drugi ocenijo. Ko nekdo za nekaj placa pomeni da se z dobljenim strinja, tako pac je. Zdej pa da bi jst kr vsepovprek psiholosko maltretiral nekoga ki ima po tvojem diplomo iz mehankarstva, se mi ne zdi prav.
Na vrh
bojko
25 nov 2012, 16:44
Član #1639
Prijavljen dne: 05 maj 2010, 20:06
Objav: 552
@Clan: Meni se zdi, da v tej temi teče pogovor o avtomobilih, servisiranju le-teh in to delo bi naj počeli mehanikarji, če mi dovoliš, da jih tako poimenujem, ker te ne želim tudi s tem zavesti.
Jaz sem v istem stavku uporabil besedo "diploma" (ne spreglej narekovajev, ki jih jaz včasih uporabljam, da označim nekaj, kar ni mišljeno natančno tako kot je zapisano, zagotovo to ni striktno po Toporišiču, tudi na fakulteti se tega nisem naučil, to pač počnem iz navade) in zid servisa. Ker imajo vsi poklici z diplomo, od kirurga do ekonomista za delovni prostor servis, sem te tudi s tem zavedel in ti dal utemeljen razlog, da moje pisanje označiš kot klobasanje.
Nadaljeval pa ne bi, ker sem offT in ker se mi ne da skoraj v vsaki temi, kamor kaj napišem ukvarjati z osebami, ki moje pisanje označijo za bedarije, klobasanje,...
Na vrh
Pojdi na stran  1 2 3 4 [5] 6 7 8 9

moderatorji: HIŠNIK, volvo5er, alfaromeo, RollingStone, AljAž

Skoči:     Na vrh

Powered by e107 Forum System
Prisotni
Gostov: 64, Članov: 0 ...

največ prisotnih: 1352
(Članov: , Gostov: 1352) v 20.03 - 12:40

Člani: 5981
najnovejši član: Bobbikedge
Dogodki
Ni dogodkov
Anketa

Kdaj in v katerem modelu je Volvo prvič predstavil laminirana stekla?

1972 - 240

1992 - 850

1944 - PV444/544

1986 - 360

Anketa je namenjena samo članom

glasov: 526
Prejšnje ankete